Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

byłam na korculi - prizba

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• byłam na korculi - prizba

Jak ktoś szuka informacji służę pomocą pozdrowienia

ankal napisał(a):

> Jak ktoś szuka informacji służę pomocą pozdrowienia
    Witaj,
    Byłas może z biurem Interhome? Czy była duża kolejka do promu?

Komentarz

Witam,

wybieram się w tym roku na Korculę i nie wiem na którę część się zdecydować...
      Czy bardziej Vela Luka, czy może Lumbarda/Korcula?

Zależy mi na tym, żeby okolica była urokliwa, ładne widoczki górsko/roślinne, może jakieś zatoczki (ale nie portowe:-) z możliwością wejścia do wody, no i nie za dużo turystów.
      Będę wdzięczny za podpowiedź.

Pozdrowionka.

Komentarz

Właśnie byłam z Interhome, jeżeli chodzi o kolejki na prom to zależy jak trafisz prom odpłynie jak sie cały zapełni, jeżeli podjedziesz pod koniec to nie musisz długo czekać, ale jak będziesz jednym z pierwszych to musisz trochę poczekać. W tamtą stronę czekałam ok. 2 godz. spowrotem kilkanaście min. Nie wiem skąd płyniecie ale Split jest piękny i naprawdę fajne wrażenia jak wpływa się do portu, tysiące promów i jachtów. Warto się zatrzymać dosłownie na godzinkę i obejrzeć pałac Dioklacjana, wrażenia murowane.

Komentarz

Proponowałamym Korculę, Vela Luka jest zabardzo zatłoczona, do tego stopnia że czasami przez półtora godz. nie można było znaleźć miejsca na zaparkowanie samochodu. Korcula jest bardziej urokliwa i jest więcej miejsc do zwiedzania. Ja byłam w malutkiej miejscowości Prizba, rano się chodziło na tamtejszą plażę a na wieczór i tak się jechało na Vela Lukę, Korcule i inne miejscowości.

Komentarz

Dzięki za info. Pozdr.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Chorwacja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
            Trwa
            X