Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

witours najgorsze biuro podróży omijajcie jak tylko możecie!!!

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• witours najgorsze biuro podróży omijajcie jak tylko możecie!!!

Wakacje z biurem Witours (z Bielska-Białej) napewno będą nie zapomniane, niestety będą to tylko złe wspomnienia. Przez 5 dni podawano nam chleb przywieziony z Polski zrezygnowano z niego dopiero po tym gdy pojawiła się na nim pleśń, póżniej postanowiono chleb upiec. Pomysł może i dobry, ale z wykonaniem duuużo gorzej, gdyz było w nim pełno zakalców. Zakwaterwanie też ma wiele zastrzeżeń wiedzieliśmy, że jadąc pod namiot nie można spodziewać się luksusów, ale danie nam zamiast kołdry ceraty piknikowej, którą kładzie się na trawę to chyba przegięcie! przed namiotami mieliśmy stoły, niestety teren był tak krzywy, że nie było możliwości zjedzenia na nim zupy. A gdy padało mieliśmy porządną powódź.NIGDY NIE KORZYSTAJCIE Z USŁUG TEGO BIURA!!!

Najgorsze jest to koleżanko iż piszesz brednie Ja byłem w wielu miejscach z tym biurem w ostatnich 4 latach i powiem tak to co ci ludzie tu wypisują to rozpuszczone popierduchy jak dla mnie to się wywiązali z wszystkiego. I nigdy powtarzam nigdy nie wozili chleba z polski zawsze go DOBRZE wypiekali. A co do Chorwackiego campingu to ma krzywy teren prawda ale to jedyna jego wada!! Jedyne życzliwe info tylko u mnie piszcie bartlomiej209@op.pl lub gg: 4152506 pozdraiam

Komentarz

To ciekawe. Skoro nigdy chleba nie wozili to skąd wiesz że go dobrze wypiekali?

Komentarz

Byłem z tym biurem w 2006 roku na wakacjach w Chorwacji i powiem ze bylo bardzo fajnie ! To co Wy tu piszecie sa to wielkie bzdury byłem w czasie 05.08-19.08. Prawda jest ze wszystko zalezy od pogody. teren campingu jest krzywy to jest prawda. My mielismy gradobicie przez 2 dni podziurawione namioty ale i tak nie zaluje ze pojechalem. Prawda jest taka negatywne opinie pisza osoby ktore sa same na oozie i nie maja nikogo znajomego !!!
        zawsze jest tak ze oboz jest podzielony na 2 grupy i nasz tworzylo 12 osob z tarnowa wszyscy wszystkich znakomicie znali.
        Opieka bardzo fajna ! Bardzo duży plus dla pani kierownik krora mimo niedzieli nawet poznej pory ( okolo 18:30) w sobote lub niedziele to bylo zdolala zalatwic koledze leki na astme ktorych zapomnial z domu !! W 15 MINUT ZDOLALA ZALATWIC RECEPTE I SCIAGNAC LEK NA DWORZEC AUTOBUSOWY A WSZYSTKO KOLEGA MIAL ZA DARMO
        Mielismy swoja opiekunke z naszego miasta i bylo zaje*****
        a co do chleba to na miejscu wypieka go kucharka !!! codziennie !!!
        taka jest prawda ze dziewczynko sie tam odechciewa jesc a chlopaki jedza wszystko !!
        ps : pamietacie blizniaczki z restauracji ??

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Chorwacja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
        Trwa
        X