Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

TRAMP TRAVEL

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• TRAMP TRAVEL

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!CZY KTOŚ BYŁ JUZ W CHORWACJI Z TRAMP TRAVEL? JAKIE WRAŻENIA? A REZYDENCI? NACZYTAŁAM SIĘ SPORO O GRECJI ;-((( NIE NASTRAJA TO OPRTYMISTYCZNIE...

Szukaj na forum/rok 2004/ wątków:Tramp Travel,Novi Vinodolski,Lisanj Park. Byłam,wróciłam,przeżyłam. A na serio-wróciłam b.zadowolona i polecam z czystym sumieniem.

Komentarz

Witam, Byłem z Tram Travel w grecji i było ok. Pozdrawiam serdecznie.

Komentarz

Poszukuje informacji na temat kosztow wycieczek fakultatywnych z Novi Vinodojsk. Jade wlasnie 1 wrzesnia do Novi Vinodojsk do hotelu Lisajn z Tramp Travel.

Komentarz

Bylam z Tramp Travel w Grecji i powiem Ci ze bylo super, wszystko zapiete na ostatni guzik. Ale za to inni mieli problemy, np dostali w innym hotelu pokoj, gdzie zamiast normalnego brodzika byl kwadrat oddzielony ceglami, a do lodowki nie zmiescil im sie nawet arbuz hhehehe. Ale da sie to zalatwic. Milego wyjazdu, pozdrawiam.

Komentarz

a w jakiej miejscowości bylas?

Komentarz

co do cen wycieczek fakultatywnych to jest tak (oczywiście mowa tu o tramptravel ale w sumie wszystkie biura w novi vinodolski maja te same ceny): Wenecja: busem 60 EUR a wodolotem 70 EUR Plitvickie Jeziera 30 EUR Postojnska Jama 35 EUR są też jeszcze mniej ciekawe (jak dla mnie wycieczki) ale ceny ok 10-20 EUR A co do pobytu: byłem z synem i powiem szczerze dla mnie bomba!! rok temu byłem z innego biura w Grecji w Leptokarii i tam było o wiele gorzej: autokar do Polski był z czasów chyba późnego Gierka (w tamta stronę był ok), apartament był niby ok ale nawet nie dało się go przewietrzyć a był na samej górze więc była siekiera. w Chorwacji też miałem na samej górze ale był i chłodny i była możliwość przeiwetrzenia. Tak więc polecam Chorwację z Tramptravel a szczególnie apartamenty Matilda (bo Visna sa kiszkowe). A jak ktoś już trafi do apartamentu Matilda to jak będzie miał szczęście to trafi do apartamentu Juro Kolaric - facet jest spoko a rakiję ma jeszcze lepszą

Komentarz

ha nie zauważyłem że jedziesz do Hotelu Lisanj- no to w takim razie życze szczęścia!! jak to określali ludzie którzy tam mieszkali a i sam też widziałem - hotel z czasów głębokiego komunizmu o takimż samym wystroju w pokojach. winda chodzi jak traktor a drzwi w niej zamykają sie jak za teściową. Serdecznie Ci współczuję. Jak możesz to zmień na apartamenty Matilda. jedyny minus apartamentów to jest taki że jedzonko we własnym zakresie. Ale czy jest to minus to bardzo wątpie. dla mnie był to plus mimo że jestem facetem i w kuchni ledwo się poruszam.

Komentarz

Kasiu jeszcze jedno. we własnym zakresie pojedź sobioe do Crkvenicy do akwarium morskiego. autobusem z dworca autobusowego - tylko kilka kun a naprawdę warto. nie jest to wielki akwarium ale warto obejrzeć. pozdro i miłego urlopu!!!!

Komentarz

Właśnie wróciłem.
                    Dajcie sobie spokój z tym biurem. Zawieżli nas dwoma autobusami a przywieżli jednym dla krasnoludków ( 85 osób w jednym autobusie ). Normalny człowiek powyżej 140 cm wzrostu powniem nadać nogi na bagaż. Ogranizacja pod psem. Dopiero na miejscu szukali dla nas apartementów, które w żaden sposób nie odpowiadały ofercie. To co chyba najważniejsze to to, że są one oddalone od moża 400m ale w pionie.
                    Jak wszystkie imprezy organiowane przez to biuro tak wglądają ta dajcie spokój.

Komentarz

Byłem w Grecji dwa razy z Tramp Travel. Osobiście nie mam nic do zarzucenia . Owszem mają drobne niedociągnięcia, które można zaakceptować.
                      Pozdrawiam

Komentarz

wejdz na strone
                        www.republika.pl/przygoda2005

Komentarz

Ja jeżdziłam z warszawskiego biura na Hvar - Bptravel z ul. Widok 18 , byłam dwa razy w Starim Gradzie, było ok.Całą wyspę zwiedziliśmy na własną rękę korzystając z miejscowych autobusów.Byliśmy tez na BOL - WODOLOTEM Z JELSY ZA 11KUNA!-biuro czyni to za 60 kuna!Fakt,, ,że musieliśmy się poświęcić i wstać o 6 rano!ale za to zostało nam na piwo ,lody i kawę.A o FISH PICNIC "U innym razem !

Komentarz

Chorwacja piękna- ale wolę Włochy

Komentarz

Trwa
                            X