Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

byłam na wyspie pag

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• byłam na wyspie pag

Tragedia i nikomu nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dlaczego?

Komentarz

czesc musisz przepłynac promem.Byłam tam tydzień i nie polecam nikomu na świecie tam jechac nie miła obsługa,dostaliśmy inny apartament nie mielismy Polskiego rezydenta a miał byc itd. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

No to chyba oczywiste, że trzeba przepłynąć promem??? ....widocznie nie dla wszystkich....
        Jakieś konkrety DLACZEGO NIE POLECASZ???

Komentarz

No właśnie. Na wyspy przeważni płynie się promem, a reszta zarzutów powinna się raczje pojawić pod tytułem - nie polecam Biura Podrózy X. Co ma z tym wspólnego Wyspa Pag?

Komentarz

wróciłam kilka dni temu z wysy pag dokładnie tam gdzie ty jedziesz jest tragedia plaża sama ze skał jest remont przy plażach kurzą hałasują itd. mielismy miec polskiego rezydenta nie mieliśmy dostaliśmy jakąś młodą laskę która sama sie głubiła po wyspie dosatliśmy inny apartament bez KLIMATYZACJI a tam się nie dało wytrzymac.Nie polecam nikomu tam jechac są tanie noclegi ale tam TO JEST TRAGEDIA.ŻADNYCH DYSKOTEK NA PLAŻY A TYM BARDZIEJ W MIASTECZKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! Jak nie wierzysz to jedz i jak przyjedziesz to napiszesz to samo co ja zobaczysz....

Komentarz

wróciłam kilka dni temu z wysy pag dokładnie tam gdzie ty jedziesz jest tragedia plaża sama ze skał jest remont przy plażach kurzą hałasują itd. mielismy miec polskiego rezydenta nie mieliśmy dostaliśmy jakąś młodą laskę która sama sie głubiła po wyspie dosatliśmy inny apartament bez KLIMATYZACJI a tam się nie dało wytrzymac.Nie polecam nikomu tam jechac są tanie noclegi ale tam TO JEST TRAGEDIA.ŻADNYCH DYSKOTEK NA PLAŻY A TYM BARDZIEJ W MIASTECZKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! Jak nie wierzysz to jedz i jak przyjedziesz to napiszesz to samo co ja zobaczysz....

Komentarz

Skąd pomysł, że tam jadę? Bynajmniej!

Komentarz

To po co sie pytasz różne rzeczy jak tam nie jedziesz?

Komentarz

Żeby wiedzieć na przyszłość. Po co zaczynasz wątek, jak się obrażasz na zadających pytania?

Komentarz

Ale ja sie nie obrażam

Komentarz

Bo jakoś tak napastliwie ta wypowiedź zabrzmiała... A napiszesz jednak coś o tej wyspie?

Komentarz

To masz moja radę na przyszłaśc jak chcesz jechac jedź za kilka lat aż wszystko zrobia,tylko tak ładnie wygląda na zdjęciach a w rzeczywistości TRAGEDIA.Co było super to przepiękna czysta woda

Komentarz

A ja wręcz przeciwnie... Polecam jak najbardziej... !!!
                            Nie wiem gdzie gościła rozmówczyni rozpoczynająca wątek, ale ja byłam w miasteczku Pag - na wyspie o tej samej nazwie ( na którą dostać mozna się przez "Paski Most" ) - i wróciłam zauroczona !!!

Komentarz

Nie przesadzaj właśnie wróciłam z Pag z miasteczka Novalija wszystkim polecam.Czyściutka woda , słońce , zimne piwko a w nocy szaleństwa na plaży w Zrce w knajpce z basenikiem z bąbelkami..Szkoda że to co dobre szybko się kończy!!! Powodzenia w poszukiwaniach.Miłych wakacji...

Komentarz

Trwa
                              X