Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Zadar

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Zadar

Ładne miasto,jest co zwiedzać.Ciekawe są wodne organy nad samym brzegiem Morza,mimo,że turystów mnóstwo,tłoku nie ma.

Tłoku to może nie ma poza sezonem. Byłam na Pagu w lipcu i na wycieczce do Zadaru spotkałam tam tłumy.

Komentarz

Pewnie, że są tłumy,bo przecież prawie każdy jadący do Chorwacji,chce zwiedzić jak najwięcej,ale nie ma czegoś takiego,jak obijanie się o siebie.Luz jest mimo tych tłumów.

Komentarz

W sumie racja Niby duzo turystów ale tam mi jakoś nie przeszkadzali. Nigdy nie miałam problemu ze znalezieniem miejsca w kawiarni

Komentarz

Zadar ma tyle uroczych wąskich uliczek, że bez trudu można znaleźć odosobnione miejsce w ciekawej kawiarni

Komentarz

Piękne i urokliwe miasto Warte zobaczenia

Komentarz

Mnie rozczarował, ale urok ma. Zdecydowanie bardziej podobał mi się Szybenik, Split, Dubrownik.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Chorwacja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
              Trwa
              X