Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Praca na Cyprze - kilka pytań

Przerwany
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Praca na Cyprze - kilka pytań

  Witam, otóż od jakiegoś czasu ze znajomym chcemy wyjechać za granicę pracować.
  Na początku miały być kraje EU, a także Anglia.
  Po przeliczeniu i namyśle w tych państwach zarobimy tak od 4000 do 9000zł max bez doświadczenia, zależy co, gdzie i ile. Wyżywienie i zakwaterowanie we własnym zakresie więc też sporo grosza odchodzi (minus 2000-3000), znamy język angielski tak na poziomie średnio-zaawansowanym.
  Na Cyprze od 700 do 1000 euro z wyżywieniem i zakwaterowaniem w jakimś fajnym hotelu 4 czy 5 gwiazdkowym. Czyli praktycznie nic nie wydajemy, chyba że na jakieś pierdoły. Ale kasę odkładamy.
  Posiedzielibyśmy 2-3 miesiące jako recepcjonista, ogrodnik i potem poszlibyśmy na kelnera jak wystartuje sezon - jak jest sezon to tak z +-1500 euro można uciułać jak rozmawiałem z panią przez telefon.
  Myślę, że spoko opcja. Praca w połączeniu z wakacjami.
  Był ktoś kiedyś na Cyprze i może powiedzieć co nieco trochę jak tam się żyje? Kultura ludzie i tp.
  Czy jest tam w tym momencie bezpiecznie i czy nie jest tak kolorowo jak nam się wydaje?
  Może już ktoś kiedyś tam pracował?

  Pozdrawiam serdecznie.
  Ostatnio edytowane przez arcziv96 ; https://www.wakacje.pl/forum/member/85834-arcziv96 o 4th January 2018, H:iZobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Cypr, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
Trwa
X