Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

praca za pośrednictwem firmy Foster

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• praca za pośrednictwem firmy Foster

Witam wszystkich.. Przejrzalem większą część tematów na forum i niestety nie znalazlem odpowiedzi na pytania ktore mnie interesują. Mianowicie, chce wyjechać do pracy właśnie na Cypr, chciałbym to zrobić za pomocą pośrednika - firmy Foster. Wiem ze dzialają na rynku od kilku lat i spotkałem się z opiniami że nie robią przewałów a ich oferta cenowo jest bardzo konkurencyjna. Mam kilka pytań do osób które skorzystały z usług tej firmy, mają taki wyjazd za sobą lub ewentualnie przebywają właśnie na Cyprze. Chciałbym poznać możliwie najwięcej szczegółów dotyczących samej firmy, procedury załatwienia wszystkich formalności w praktyce, czy pracodawcy na etapie rekrutacji stawiają wysokie wymagania. Dodatkowo jakie warunki pracy panują na miejscu, czy firma pomaga w jakiś sposób sie tam odpowiednio zakręcić, na jakim poziomie jest to darmowe zakwaterowanie, kwestia wyzywienia itp. Interesuje mnie również sprawa języka, powiedzmy że stopień mojego zaawansowania jest średni, zarówno jeśli chodzi o speaking jak i understanding Oferta która najbardziej by mi podpasowała to prace budowlane. Czy oprócz tych 600 USD można coś jeszcze dorobić Słowem, ratuje mnie każda informacja. Tak więc prosiłbym o njusy na forum lub bezpośrednio na maila tokash@op.pl. Pozdrawiam i serdeczne dzieki z góry za pomoc

Hejka,
    Ja właśnie wyjeżdżam na Cypr z firmą Foster. Wysłałam wszystkie dokumenty, przeszłam rozmowę w języku angielskim z przedstawicielem firmy i teraz czekam na odpowiedź ze strony cypryjskiej. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to na początku maja wyjeżdżam.
    Jeśli chodzi o twoje pytania: znajomość języka do prac budowlanych wymagana jest podstawowa więc nie powinieneś mieć obaw. Jeśli chodzi o dorobienie to teoretycznie pracodawcy nie robią problemów aby pracować po godzinach natomiast nie wiem jak by to było gdybyś chciał np dorobić wieczorem jako kelner. Wyżywienie - jest to jeden ciepły posiłek w przerwie w pracy a mieszkania to takie sobie mieszkanka służbowe z tym że nie mieszkam tam sam ale z innymi pracownikami to jest ten minus. Wprawdzie później zawsze istnieje możliwość wynajęcia ze zgraną grupą mieszkania na własną rękę.
    Kiedy się wybierasz na taki wyjazd (rekrutacja trwa do 30 kwietnia)?
    Jak byś miał jeszcze jakieś pytnia to czekam na e-mail: maxima5@wp.pl

Komentarz

Dzieki Gosiu za informacje, dalsza korespondencja pojdzie na maila
      Zapraszam również inne osoby do dyskusji

Pzdr.

Komentarz

No dalej.. na pewno ktos ma doświadczenia związane z tą firmą
        Czy do pierwszych wysyłanych dokumentów niezbędne jest ksero paszportu.. kotles z którym planuje wyjechac jeszcze sobie nie zalatwil

Komentarz

ekhm.. paszportu naturalnie

Komentarz

Foster nie przyjmuje jush ofert, wycofali sie przed czasem. Moze nie tyle Foster co podobno strona cypryjska. U innych firm, przykladowo jobs.pl rekrutacja wciaz trwa, tyle tylko ze pozostały głównie oferty na rok czasu.

Komentarz

Mozesz jechac z ITC, sa jeszcze miejsca a wyjazdy w maju.Mozesz skontaktowac sie ze mna w sprawie ITC.

Komentarz

Davidek napisał(a):

> Foster nie przyjmuje jush ofert, wycofali sie przed czasem.
                > Moze nie tyle Foster co podobno strona cypryjska. U innych
                > firm, przykladowo jobs.pl rekrutacja wciaz trwa, tyle tylko ze
                > pozostały głównie oferty na rok czasu.

Czy możesz mi powiedzieć kiedy Foster wycofał się z tej oferty? Bo ja wysłałam im swoje cv i kaucję w ten poniedziałek,tzn 26.04 i nie wiem czy oni to przyjęli czy nie. jeśli nie to byłabym zainteresowana tą pracą z ITC.
                Dzięki z góry za inormację!

Komentarz

Cześć. Czy możesz powiedzieć mi coś więcej na temat tej oferty? A może masz stronę internetową?
                  Dzięki z góry za odpowiedź.

Komentarz

Prawdopodobnie bylo to 28 wiec pewnie Twoja oferta zostanie jeszcze przyjęta. Zadzwoń i zapytaj czy o przyjęciu oferty decyduje stempel pocztowy czy może pojawienienie sie dokumentów w biurze. Jeśli chodzi o ITC to:

www.intercen.pl

Komentarz

Dzieki za odpowiedz.
                      Czy wyjezdzasz na Cypr?
                      Bo ja właśnie przeczytałam sobie te wszystkie opowieści o pracy na Cyprze i trochę mnie to zdołowało:-( ,chodzi mi o to że podobno nie bedzie można za dużo zarobić,że trzeba zapłacić za jakieś szkolenia oraz to że ludzie, którzy tam wyjechali pracować to podobno masowo wracają. A ja jak już zainwestuję w ten wyjazd to po prostu bede musiala to przynajmniej odrobić, czyli ewentualnie nie bede mogla od razu wrócić. Zastanawiałam sie może żeby probowac do Angli-bo jest troche blizej Polski.
                      Mam teraz w glowie mętlik-i trochę żałuję ze to wszystko przeczytałam........

Komentarz

.....może ktoś by się wypowiedział na ten temat kto tam był??????????

Komentarz

Teraz mysle o wyjezdzie za posrednictwem jobs.pl bo tam nie ma takiego ograniczenia terminowego a potrzebuje jeszcze pozalatwiac pare spraw na szybko, pozatym sa oferty ktore mnie interesuja.
                          Co takiego wyczytalas.. daj mi namiary na meila zeby tu nie siac nie potrzebnie paniki
                          Z tego co wyczytalem, polacy nie chca wyjezdzac ze wzgledu na ten minimalny polroczny, roczny okres pobytu. Pozatym jest tesh fakt ze to daleko a Nam podobno nie chce sie ruszac dupy dalej nish wlasny nos siega

Pozdrawiam

Komentarz

Hejka, jest jeszcze firma Labor z Cieszyna ona też nie ma ograniczeń czasowych. Ja wysłałam Cv do Fostera, minęły już 2 tygodnie i nie dostałam odpowiedzi (a mówili, że tak właśnie będzie)... i nie wiem co mam robić? Czekać czy szukać w innej firmie np Labor.
                            Słyszałam kilka nieciekawych słów o Jobs.pl... ale to tylko komentarze, nie wiem czy ktoś kto to mówił wyjeżdżał z tą firmą.
                            Życzę jednak powodzenia. Trzymajcie się.

Komentarz

Cze. ja wlasnie wybieram sie z firmy ITC 10 maja do pracy na Cypr w sektorze hotelarskim i chcialabym sie dowiedziec cos wiecej na ten temat. Oni gwarantuja mi za darmo wyrzywienie i zakwaterownie i min 300 funtow cypryjskich.Chciaabym zebys mi odpisala czy to co oni oferuja to prawda.Jest to moj pierwszy taki wyjazd i troche mam obawy że mnie tam czeka "rozczarowanko".I jeszcze chciałam sie zapytać o cene wyjazdu ponieważ ta firma sponsoruje mi bilet lotniczy i wogóle tylko 150$ bedzie mnie kosztował ten wyjazd i troche mi sie nie chce w to wierzyć.Napisz mi również czy ty pracowałaś już na Cyprze a jak nie to może znasz osoby które tam były w charakterze zarobkowym i czy masz jakiś kontakt z nimi.POZDRAWIAM i prosze o szybką odpowiedż.KASIA

Komentarz

Trwa
                              X