Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Szukam Polek na Cyprze

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Szukam Polek na Cyprze

Witam Wszystkich, Jestem na Cyprze od ponad miesiaca, mieszkam w Nicosji. Chetnie poznam polakow tu przebywajacych, najchetniej Polki : ) Mam juz dosyc cyprusow i zarozumialych lokalnych kobitek. Pozdrawiam Carlito

Czołem Carlito!!

Niestety nie jestem polką a polakiem i na 95% jade na Cypr w grudniu!!Spadłes mi jak z nieba, bo szukam wlasnie ludzi ktorzy jada albo juz tam są jak ty wlasnie!!
    Powiedz mi jak wyglada teraz sprawa z pracą??Czy warto jechać przez agencje czy ryzykować i w ciemno??Jak wyglada sprawa z wynajeciem mieszkania ,pokoju i w ogóle jakie wrażenia po miesiacznym pobycie ,zadowolony??
    Pozdrawiam
    Lukasz

Komentarz

Witaj! Ja rowniez jestem chetna na wyjazd, wiec moze juz niedlugo sie spotkamy? Jak dotychczas pracowalam na Riwierze i slyszalam wiele pozytywnych opini na temat pracy na wyspie. Pozdrawiam!

Komentarz

czolem,

Jak dla mnie wyjad w grudniu na cypr to marnowanie czasu. Nic tu sie nie dzieje o tej porze roku. Pozatym jest zimno i pada coraz czesciej. Nie wiem jak z praca, ja nic nie znalazlem a moze byc tylko gozej bo turystow coraz mniej i zima idzie : ) Mieszkanie w normalnych warunkach to jakies 150-250 funtow miesiecznie, wydatki to min. 100funtow mies. na jedzonko tak wiec przy odrobinie szczescia poprostu pomieszkasz tu jakis czas a nie zarobisz nic !

powodzenia

Komentarz

Cześć! Moja siostra jest wlaśnie na Cyprze i szuka Polaków. Czy możesz podać do siebie jakiś kontakt??
          Pozdrawiam!

Komentarz

Ja też mam podobnie...
            Będę od grudnia (ponownie już) w Nikozji.
            Andrzej
            and_s@interia.pl

Komentarz

a ja bede w Ayia Napa i jestem w polsce do 25 listopada,wpadlam na wakacje do polski) pozdrawiam serdecznie wszystkich wybierajacych sie na Cypr)

Komentarz

poszukaj na pindaru pende:]

Komentarz

ja mieszkam w larnace sytuacja z praca jest rozan ale ogulnie sezon sie skonczyl i wyjechalo duzo studentow i zosalo po nich duzo miejsca i nastepna sprawa osoby z poza krajow europejskich traca lawinowo prace bo niechca dawac wiz dla nich zaopserwowalem zwiekszone zaopatrzebowanie na kuchazy z kelneramii kelnerkami jest roznie ale jesli ktos teraz pojedzie ma wieksze szanse na prace stala i tansze mieszkanie bo poza sezonem lepiej o nie zadbac bo w sezonie ceny skacza kosmicznie w gore i warto o prace pytac w cypryjskich biurach posrenictwa sa one w kazdym miescie w larnace miesci sie za policja kolo plazy pytaja sie co umiesz robic i co hcesz i do reki dostajesz wydrukowane kilka ofert lub poprostu z drzwi do drzwi pozdrawiam i niewiem co .. pa

Komentarz

kto sie mna zainteresuje??
                    jestem samotna, szukam opiekuna )))

Komentarz

No witam tu Gosia wybieram sie na Cypr w styczniu jakos na poczatku. Jade do Limassol to juz jest pewne ale to chyba daleko od Nikozji gdzie ty jestes?

Komentarz

mozesz mi udzielic info po ile sa bilety na grudzien????dzieki

Komentarz

Czesc!
                          Jestem polka i wyjezdzam na Cypr w tym tygodniu.Bede mieszkac w Nikozj i strasznie sie nudzic.Chetnie poznam dziewczyny z polskibo towarzystwa miejscowych lasek mozna miec dosycNapisz na moj e-mail doc_a@gazeta.pl

Komentarz

Cześć !
                            Ja wybieram sie na Cypr w styczniu, jadę sama i chetnie poznałabym tam Polaków, niestety jeszcze nie wiem dokładnie gdzie, ale piszcie może sie spotkamy , poznamy i bedzie fajnie) mam 22 lata mój mail: brightgirl@o2.pl
                            Pozdrawiam!

Komentarz

A o jakiej opiece mowa chetnie pomoge no_wy@op.pl

Komentarz

Trwa
                              X