Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

kto na Cypr 18.05?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• kto na Cypr 18.05?

Witam! wybiera się ktoś na Cypr 18.05 z Wawki?

a kto w październiku? Ja lecę, ale okropnie się boje - samolotu!. na dodatek lecimy lotem. poszukuję opinii.

proszę pomóżcie

Komentarz

witaj
      co prawda już wróciłem, ale mogę co nieco opowiedzieć o Cyprze ...
      Leciałem liniami cypryjskimi "eurocypria" - kapitalni piloci - start i lądowanie "jak w windzie" ...
      lotnisko Larnaka, potem taxi do Pafos, hotel St. George - wreszcie łóżeczko ...
      Wypożyczyłem autko "suzuki Jimny" - 5 dni - 90 euro + paliwo we własnym zakresie - tańsze niż u nas ...
      Wyżywienie w hotelu, ale jak ktoś woli sam wybierać czas posiłku - jest kilka "restauracji" itp ...
      np. - świetny "bar and restaurant" jest naprzeciwko hotelu "Laura" w Pafos - Costarica - całodzienne wyżywienie kosztuje od 15 euro wzwyż - zależy co lubisz, piwo od 2 euro - oczywiście jest kilka telewizorów - relacje na żywo z ligi angielskiej, niemieckiej itp. - generalnie anglików jest dużo ...
      rozpisałem się o tym barze, bo był najbliżej hotelu gdzie mieszkałem - co ciekawe na sporym zapleczu
      mają też pokoje i apartamenty do wynajęcia - nie oglądałem więc nie piszę jak wyglądają ...
      W ciągu pięciu dni będąc w posiadaniu autka - przejechałem jakieś 750 km, w sumie "prawie" całą wyspę ...
      Miejsc do zwiedzania, obejrzenia jest mnóstwo - przypuszczam, że 2 miesiące mogą nie wystarczyć ...
      Najpiękniejsza plaża w okolicy to z pewnością "Coral Bay" , jest tam "normalny" piasek, co w tej części Cypru
      nieczęsto występuje - przeważnie plaże są kamieniste /ostre kamienie/ lub "skałki" ...
      ... może na razie wystarczy ...

będziesz mieć pytania - pisz ...
      robishon

Komentarz

Witam, My (3os.) wybieramy się dokładnie 18 maja z Wawy.
        Lecimy z Triady do apartamentów których nie ma w katalogu i nikt nie wie gdzie i jak się nazywają - może ktoś już wrócił z podróży w nieznane ( i będzie chciał się podzielić (tu)

Komentarz

Witam, robishon możesz dodać linka do rent car-u fajna cena za pięć dni. Dzięki.

Komentarz

Trwa
          X