Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

RIU Cypria Bay ktoś był z Triady??

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• RIU Cypria Bay ktoś był z Triady??

Witam.
    Zastanawiam się nad kupnem wycieczki z Triady -Hotel RIU Cypria Bay.
    Jeśli ktoś był w tym hotelu to prosze o opinie.
    Pozdrawiam
    kili

Byłam na początku marca, więc w zasadzie poza sezonem. Wszystko poprawnie, ale bez szaleństwa - jedzenie, pokój, animacje. Okolica przyjemna, codziennie chodziłam na spacer do portu. Jedna wycieczka do Nikozji od rezydenta Triady, w biurach na mieście sporo taniej. Obawiałam się wypożyczyć samochód ze względu na ruch lewostronny. Ogólnie polecam, chociaż nie wiem ile teraz kosztuje.

Komentarz

My własnie 2 tygodnie temu wróciliśmy z tego hotelu Jesteśmy wszyscy zadowoleni,hotel jest dobry dla rodzin z dziećmi jak i dla osób bez nich.Jedzenie bardzo dobre i duży wybór,minus to mnóstwo anglików którzy są troche do nas uprzedzeni,mieliśmy nawet z nimi małą scysję o leżaki,dlatego od 1 lipca leżaków nie można rezerwować-postaraliśmy się o to! )) Hotel czysty,pokoje zadbane,codzienne sprzątane,malownicza okolica,jaszczurki biegają sobie po drzewach.Ręczniki na plażę sa w pokoju i codziennie można je wymienić na czyste w recepcji.Jeżeli sie zdecydujesz to napisze cos więcej np.o wycieczkach fakultatywnych.Ogólnie nie jest tanio na Cyprze,ale bardzo ładnie i bardziej cywilizowanie niż w krajach arabskich.he.he.Jeżeli chodzi jeszcze o sam hotel to jest w nim organizowane bardzo dużo wesel,podczas naszego pobytu prawie codziennie było jakieś wesele,w niektóre dni nawet dwa.Ale hotel jest duży więc jakos się to gubi.Dużo anglików przyjeżdza tam na wczasy oraz robią sobie weselicho czyli mają dwa w jednym bo niby sie opłaci.he.he.Mysle że warto akurat na ten hotel sie zdecydować,jest on z sieci RIU więc o czymś to świadczy,jeżeli chodzi o Triade to nie było problemów.Pozdrawiam...

Komentarz

Dzięki za pomoc )
        Zastanawiam się nad tym hotelem,bo widzialam w necie mnóstwo pięknych zdjęć i cena jaką proponuje Triada mi odpowiada.
        Naczytałam się dużo negatywnych opinii o Triadzie i tutaj pojawiają się wątpliwości...????!!!!
        Adriana-adka jaki typ wyżywienia mieliście??Ja myśle o all inclusive.
        Czytałam,że Triada ma bardzo okrojone all wlaśnie i,że za napoje do obiado-kolacji dopłacać każą??
        Wczoraj znalazłam jeszcze jeden hotel (Athena Beach) godny uwagi i też za dobrą kaske,więc już wogóle mam dylemat hehe
        Pozdro
        kili

Komentarz

Jeżeli chodzi o nasze wczasy to Triada się spisała,aczkolwiek wczesniej też słyszałam aby Triady raczej unikać.Sama raczej też nie zdecydowała się na wybór wczasów z Triady(nasze wczasy załatwiał nasz znajomy który z nami leciał)W Riu Cypria Bay mieliśmy opcję all inclusive i jedzenia było baaaaaaaardzo dużo,jedzenie różnego rodzaju i jeżeli znikało to było zawsze donoszone,na prawdę nie musisz sie tu martwić o jedzenie.My po powrocie wszscy przytyliśmy sporo,jeden z kolegów aż 9 kg! he.he.Jedzenie jest bardziej europejskie,nie jak w krajach arabskich,sa frytki,kurczak w różnej postaci,przeróżne sałatki,pyyyyyszny arbuz i ciasta przepyszne )) Tyle że w potrawach wyczuwa się ich przyprawy-z tym chyba trzeba się liczyć ) he.he.Na śniadania jedzenie było raczej codziennie takie same,bo co na śniadanie chcesz wymyślić,ale obiad i kolacja różne.A pomiędzy obiadem i kolacją jeszcze są przekąski np.bardzo dobre tosty.Napoje mozna brac też do oporu,tyle że wiadomo np.wódkę mają słabszą niż u nas ))) Pytaj jak coś jeszcze Cię interesuje,chętnie odpiszę.Pozdrawiam....

Komentarz

A jak się ma ten hotel do Riu Cypria Maris? Który z tych dwoch hoteli bardziej byś poleciła.

Komentarz

Te dwa hotele czyli Riu Cypria Bay i Maris to jakby jedno.Będąc w Maris czy w Bay można korzystać z obu tych hoteli,oprócz oczywiście spania ) Nie wiem jakie pokoje są w Maris bo w Bay były całkiem fajne,czyste i codziennie bardzo dobrze sprzatane,ale jeżeli chodzi o sam hotel Maris to jest raczej mniej atrakcyjny,basen jest mniej fajny tyle że woda w nim głębsza i można z niego korzystać,z baru przy basenie można korzystać z jadalni itd.także.Więc ja bym wybrała pobyt w Riu Cypria Bay a korzystać z nich obu )))Hotele są obok siebie ,więc blisko a poza tym jeżeli kogoś interesuje dyskoteka to jest ona tylko w klubie w Marisie,a animacje w Bay.Pytajcie jak coś Was interesuje- odpiszę.Pozdrawiam....

Komentarz

Witam serdecznie
                Nareszcie znalazłem odpowiednie wypowiedzi na forum, które mnie aktualnie interesują. Wybieramy się na wczasy z biura podróży Triada do hotelu Riu Cypria Bay w Paphos. Naczytałem się dużo o Triadzie i Cyprze i muszę powiedzieć, że mam mieszane uczucia, ponieważ z tego biura korzystam po raz pierwszy. Bardzo zainteresowały mnie opinie państwa na temat Riu w Paphos . Jeżeli mógłbym liczyć na Państwa podpowiedzi, to byłbym bardzo wdzięczny. (mogę służyć informacjami z pobytu z Neckermanem w Hiszpanii i Portugalii). Wylatujemy z Katowic 17.08/2010.
                P.S.
                Czy jest możliwe zwiedzanie części tureckiej (oczywiście "własnym" samochodem)
                Pozdrawiam -potencjalny wczasowicz.

Komentarz

Trwa
                X