Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

wyjazd na stałe do Grecji

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wyjazd na stałe do Grecji

Witam Was serdecznie!
    Jestem tu nowa i potrzebuję Waszej pomocy. Co wy o tym myślicie?Planuję wyjazd do Grecji...dokładnie-Ateny.Mam 35 lat i świetnie prosperujący w Polsce fryzjerski salon-expert loreal od 8 lat...i tu mój największy dylemat! Co z nim zrobić?Hmmm...gdybym pracowała u kogoś,nie miałabym nic do stracenia i już pewnie dawno wyjechała spróbować codzienności Greckiej,a tak...mogę wiele stracić...zakładając ,że się nie uda....albo zyskać-rodzina i stabilizacja.Jestem pozytywna,chcę być!!!!Ale muszę być także realistką.Niestety nie mam 20 lat i zbyt dużo czasu...choćby na rodzenie dzieciStety lub niestety zawsze byłam niezależną kobietą....taka moja wada,że taka zaletahmmm,zastanawiam się czy ja sobie poradzę,gdy w obecnej sytuacji w Grecji kryzys...problem z pracą.Jedna wielka niewiadoma +zdaję sobie sprawę,że codzienne życie w Grecji to nie są cudowne wakacje! Mój agapi ma dobrą pracę i póki co byłby w stanie nas utrzymać,ale ja nie chcę się prosićo pieniądze i myślałam o otwarciu salonu w Atenach...co o tym myślicie?...może dla Polonii...dziewczyny jak Wasze fryzurki???...chętnie zadbałabym o Wasze włosyNiestety nie znam Greckiego(angielski),ale nie perfekcyjny,więc obawiam się ,że bez Was pozostanie mi perspektywa siedzienia w domu-sprzątać ,prać,gotować i chodzić do szkoły językowej.Hmmm,pracowałam ciężko na to co tutaj osiągnęłam...kilkanaście lat w zawodzie+ciągłe szkolenia,pokazy itd.A teraz mam to wszystko zostawić...trochę smutno.Odnoszę wrażenie,że przynudzam i jestem jak huśtawka...chciałabym,ale się obawiam.WybaczcieA jak Wam się żyje w Atenach?Ile potrzebuje kobieta miesięcznie na zaczcianki...shopping teraphyJeszcze jedno...Z moim agapi jesteśmy od 2lat i odwiedzamy się systematycznie i non-stop,ale to stało się uciążliwe...męczące...życie na odległość jest nie do zniesienia;(Podjęliśmy decyzję,że chcemy zamieszkać razem...trzeba spróbować,gdyż potrzebujemy czegoś więcej od życia niż tylko wspólne wakacje.Czas ucieka...niestety. Powiedzcie mi proszę jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem zdrowotnym,gdyż będę musiała zawiesić działalność i moj najlepszy pracownik przejmie salon...mam nadzieję,że klientki będą zadowolone,a ja szczęśliwa...Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia w Atenach

2 lata z gościem, którego znasz w sumie na odległość i dla niego rzucasz swój biznes w Polsce - jesteś niezależna jak diabli - każ mu przyjechać do Polski

Komentarz

Uwielbiam Cię To byłby najlepsze rozwiązanie,ale on uważa,że tam może więcej dla nas zrobić....również zaoferować więcej jako mężczyzna...W Polsce byłby nikim...i jak to stwierdził mój filizof Grecki... ja bym go wtedy niechciała Hmmm...oczywiście to nie prawda,ale męskie ego...brrrr

Komentarz

Wejdz na to forum. doradza Ci dziewczyny, które tam mieszkają http://forum.gazeta.pl/forum/f,26121,POLKI_W_GRECJI.html

Komentarz

musisz rozważyć czy to co zyskasz zrekompensuje to co stracisz , ja wydzierżawiłabym salon pracownikom na czas próby ok min rok a potem podjęłabym ostateczną decyzję nie zamykaj sobie drogi powrotu ,bo w życiu rożnie bywa pozdrawiam i trzymam kciuki za dobry wybór

Komentarz

Grecja bankrut już niebawem po co sie tam pchać? U nas przynajmniej taniej...choć do bankructwa też niewiele brakuje.

Komentarz

Trwa
            X