Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Gdzie na narty do Czech

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Gdzie na narty do Czech

Gdzie na narty do Czech

Narty w Czechach to zawsze gwarancja wyśmienitej zabawy na śniegu, bogata baza hotelowa z pokojami w każdym standardzie i w rozsądnych cenach, niespotykana nigdzie indziej w Europie gościnność, doskonałe warunki śniegowe i ciągle rozbudowywana infrastruktura ośrodków narciarskich. To także brak kolejek i tłoków na stokach oraz przede wszystkim bliska odległość z Polski sprawiającą, że na narty do Czech jeździ coraz więcej Polaków.

Największym i niesłabnącym powodzeniem cieszy się region Karkonoszy ze skalistymi szczytami i pięknymi, górskimi jeziorami. Jeżeli szukają Państwo pomysłu na zimowy wypoczynek w Czechach to najlepszym rozwiązaniem będzie Szpindlerowy Młyn. Czeka tu na Państwa między innymi: 25 km tras zjazdowych, 85 km tras do uprawiania narciarstwa biegowego, szalona zabawa w 3 snowparkach oraz 11 wyciągów. Dużą zaletą urlopu zimowego w Szpindlerowym Młynie jest 5, doskonale ze sobą połączonych, dużych kompleksów, a co najważniejsze – na całym terenie obowiązuje jeden skipass.

Największą gwiazdą regionu jest bezsprzecznie Svaty Petr – centrum sportów zimowych, w tym Pucharu Świata i Pucharu Europy. Wśród narciarzy zyskał opinię ośrodka z najlepiej utrzymanymi trasami w Czechach. Skrywa także skarb, który szczególnie ucieszy amatorów jazdy wyczynowej, podniebnych akrobacji i freestylowców – to słynny „[URL="http://www.skiareal.cz/pl/mapy"]Half Pipe Svaty Petr[/URL]” – największy half pipe w Czechach. Drugim popularnym ośrodkiem jest Horni Misecky – to doskonała propozycja dla tych z Państwa, którzy lubią jazdę na nartach w pełnym słońcu oraz trudne trasy. Kolejną niespodzianką czeskich Karkonoszy jest kompleks Hromovka z najdłuższą (1100 m) w Czechach oświetloną trasą zjazdową, na której organizowane są zawody FIS. Wieczorem, w sezonie zimowym, pojeździmy tu na nartach do godziny 21.00.

Jeżeli jesteśmy typem turysty, który po zejściu ze stoku oczekuje czegoś więcej – Karkonosze także w tym aspekcie nie zawiodą. Apres ski tego regionu jest imponujące: sauny, baseny, 4-kilometrowy tor saneczkowy, lodowisko, kręgielnia, paragliding, czy w końcu liczne restauracje, kluby i dyskoteki – czekają na Państwa w Szpindlerowym Młynie.

Szukając oferty zimowej w serwisie wakacje.pl będą Państwo mogli skorzystać z wyszukiwarki, dzięki której wybór najlepszej narciarskiej propozycji będzie łatwy i nie będzie wymagał dużego nakładu czasu. Polecamy także zapoznanie się z informacjami zawartymi w zakładkach: „Przewodnik” oraz „Przed podróżą”, które rozwieją wszystkie Państwa wątpliwości związane z wyjazdem do danego regionu.

Poniżej propozycja hotelu w Szpindlerowym Młynie, który uzyskał najlepsze oceny od klientów serwisu wakacje.pl:

[URL]http://www.wakacje.pl/opinie/hotele/aquapark-h8707.html[/URL]

Ja uwielbiam jeździć na nartach i często szukam jakiś promocji lotniczych oraz hotelowych na Ostatnie bilety. Udało mi się już kilka razy znaleźć ciekawe oferty.

Komentarz

Czy był ktoś może na nartach w czeskim Korinku???? Chcemy się tam wybrać ze znajomymi na poczatku lutego, jazda na nartach połaczona z róznymi imprezami. Jak tam wyglądają warunki do jazdy?

Komentarz

ja już 1 lutego wyjeżdżam na imprezowy wyjazd na narty i snowboard do Czech, tutaj cała oferta [url]http://www.snowpartycamp.pl/korenov-prichovice-party-camp-2015/korenov-prichovice-o-wyjezdzie/[/url] odką pamiętam rodzice zawsze zabierali mnie na narty do Czech tam zawsze panowały lepsze warunki do jazdy niż w kraju. Zdecydowałam się tez na wyjazd z biurem studenckim bo oprócz szaleństw na śniegu liczę też na dobrą zabawę, a party camp słynie z grubych imprez, więc na pewno będę dobrze się bawić. Poza tym za cenę jaką oferuje biuro nie znalazła bym lepiej zorganizowanego wyjazdu i tak wypełnionego atrakcjami, z resztą sami obejrzyjcie sobie plan wyjazdu, nie ma tam czasu na nudę.

Komentarz

Mam grupkę na roku, która już na trzech wyjazdach była z biurem party camp i właśnie też o nich myślałam, żeby się do Czech wybrać, bo tak jak piszesz warunki są dobre, nie jest drogo, a dla mnie to też bardziej chodzi o to, żeby nie siedzieć na tyłku z rodzicami albo dziećmi latającymi po hotelu tylko właśnie nawiązać nowe znajomości, pobawić się z młodymi ludźmi, no i pojeździć na nartach. A z tego co widzę party camp ma też naukę jazdy, to się trochę podszkolę.

Komentarz

na wyjeżdzie z party camp na pewno nie będziesz się nudzić i lczyć na własną inwencję twórczą przy organizowaniu sobie czasu ponieważ biuro dba o takie rzeczy, z resztą przejrzyj sobie ich ofertę i zobaczysz na jakie atrakcje możesz liczyć, poza tym popytaj znajomych którzy z nimi wyjeżdżali na pewno będą stanowić dla ciebie idealne źródło informacji.

Komentarz

Trwa
            X