Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

nocleg w Pradze

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• nocleg w Pradze

czy ktoś moze wybrał sie do Pragi bez wczesniejszego zarezerwowania noclegu i chce mi o tym opowiedzieć? Czy szybko i łatwo znajdę coś na miejscu w przystępnej cenie. Czy może na dworcu mieszkańcy Pragi, ktorzy udostępniaja kawałek swojego domu turystom czekaja na nich i wylapuja "delikwentów"?

Hostel UNITAS, na samej starowce, ale co ja mowie, cala Praga jest starowka.
    No, nic polecam, bardzo mila atmosfera no i rzeczywiscie w samiutkim centrum.
    I jeszcze ciekawostka, jest to dawny budynek ubecjii, a niektore pokoje urzadzone sa w piwnicah w bylych celach wieziennych, brrrrr.
    http://www.pensions-pension-unitas.prague.st

Komentarz

witam serdecznie!wlasnie tez wybieram do pragi.moze masz jakies cenne wskazowki co do noclegow.

Komentarz

cześć, byłem kilka lat temu w Pradze - znalazłem znakomite miejsce na terenie ośrodka sportowego w dzielnicy Ksawerow - na miejscu do dyspozycji basen, nocleg w domkach campingowych, namiotach lub tanim hotelu. gdyby udało sie komus sprawdzic czy to jeszcze funkcjonuje, byłbym wedzięczny za informację, bo wybieram się we wrześniu na zwiedzanie

Komentarz

betko Napisał(a):
          -------------------------------------------------------
          > cześć, byłem kilka lat temu w Pradze -
          > znalazłem znakomite miejsce na terenie ośrodka
          > sportowego w dzielnicy Ksawerow - na miejscu do
          > dyspozycji basen, nocleg w domkach campingowych,
          > namiotach lub tanim hotelu. gdyby udało sie komus
          > sprawdzic czy to jeszcze funkcjonuje, byłbym
          > wedzięczny za informację, bo wybieram się we
          > wrześniu na zwiedzanie
          A jakie ceny?

Komentarz

Nie ryzykuj, zarezerwuj sobie nocleg, zwłaszcza że ceny zaczynają się już od [url=http://www.edom.pl/domki-letniskowe/#1]499zł[/url] za tydzień.

Komentarz

Trwa
            X