Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

podaje namiary na camping -praga

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• podaje namiary na camping -praga

Witam wszystkich bardzo serdecznie . Byłam w Czechach juz kilkakrotnie . Praga -nie jest taka tania jak sie wydaje -dlatego podaje namiary na tani i bezpieczny Camping . CAMPING SOKOL PRAHA-DOLNI POCERNICE NARODNICH HRDINU 290 , PRAHA 9 190 12 CESKA REPUBLIKA TEL +420 777 553 543 TEL/FAX +420 281 931 112 STRONA WWW.CAMPINGSOKOL.CZ OTWARTY OD 01.04-31.10 bYŁAM tam kilkakrotnie -jest tam miło , czysto i przyjemnie -na terenie mozna rozbic namiot lub wynając taki mały domek " chatka puchatka" -samochód stawia sie przed swoim domkiem . w zeszyłym roku płaciłam 30-35 zł od osoby w domku -rozbicie namiotu jest zapewne jescze tansze !.na miejscu jest knajpka -i mozna zjesc sniadanie obiad i kolacje . Wiem ze są znizki w zaleznosci od ilosci dni na jakie sie zatrzymujecie oraz ilosci osób -ale nie pamietam jakie . Nie ma problemu z dogadaniem sie po Polsku. Pozdrawiam i zycze udaneo pobytu

P.S
    W czechach-bardzo polecam zwiedzic TEPLICKIE SKALY nad metują tzw "Skalne Miasto"
    ORAZ ADRSPASSKE SKALY.( piekne szmaragdowe jezioro+ wodospad wielki )-bardzo urokliwie. Naprawde warto a wstep jest bardzo tani .Honoruja legitymacje uczniowskie oraz studenckie -w tym roku za bilet studencki płaciłam -20 koron .
    czynne od 15.4-31.10 od 9-18
    (radze załozyc buty sportowe) Na miejscu równiez mozna zjesc jest takze kantor .
    Pozdrawiam

Komentarz

Witam, mam zapytanie do Agi, czy domki na campingu Sokol mają własne łazienki i wc.Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź

Komentarz

czesc Elu -w domkach niema niestety łazienki -jest tylko umywalka , szafa , duze małzenskie łózko (mozna to zmienic) .lustro. Lazienka znajduje sie na zewnatrz -dostepne sa prysznice. Jest czysto -ciagle sprzatane . Jak dla mnie( na camping) to ok .Luksusów sie nie spodziewaj .Jest to forma taniego noclegu i tym sie kierowałam w wyborze .W pensjonacie albo kwaterze prywatnej chcieli ode mnie 1000 koron od osoby .
        Pozdrawiam

Komentarz

Trwa
        X