Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Karlove Vary-ktos byl?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Karlove Vary-ktos byl?

No wlasnie, czy ktos byl w Karlovych? Jakie wrazenia? Co warto zobaczyc?

bylem w Karlovyvh w zeszlym roku i powiem szczerze ze raczej nie polecam dluzszego wypoczynku chyba ze w celach leczniczych bo tak wogole to nie ma za bardzo co tam robic choc miasto pozostawia pozytywne wrazenie luksusowego kurortu pozdrawiam

Komentarz

Znam Karlovy Vary dosc dobrze z przed kilku lat jako ze mialem tam dziewczyne wiec bylem czestym gosciem :-) Jak sie juz wyrazil poprzednik KV to mile uzdrowisko jest kilka fajnych hoteli napewno jest gdzie isc na spacer . Mysle ze wszystko zalezy od tego co lubisz no i ile masz lat :-) sila rzeczy jest tam wielu starszych kuracjuszy o ile dodrze pamietam to maja tam 13 badz 17 leczniczych zrodel Napewno jest to miejsce warte odwiedzin ale jak dla mnie to na dluzszy weekend.

Komentarz

jak dojechac do Karlovy Varu? nie samochodem ;-) dziekuje za info. pzdr

Komentarz

Kiedys mozna bylo dojechac do Pragi pociagiem "Silesia" jechal zdaje sie z Warszawy przez Katowice/Zebrzydowice a w Pradze trzeba sie przesias na Karlovy Vary o ile pamietam bylo sporo pociagow. Na dzien dzisiejszy sprawdzilbym rowniez polaczenia lotnicze powinno to tyle samo kosztowac co pociag.

Komentarz

dziekuje bardzo!

Komentarz

Karlove Vary są piękne! Warto tam jechać i pic zdrowe wody. Częst9o tam jeżdżę. Pozdrawiam!

Komentarz

proszę o pomoc.Wykupiłam mamie wycieczkę do karlovych var na ms listopad.Okazuje się że nie mogę znależść żadnego połączenia z tym miastem.jestem z gdańska.Czy ktoś wie czym tam się wybrać...?Samoloty nie latają. autokary jeżdzą tylko do pragi.....

Komentarz

Trwa
                X