Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Winiety

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Winiety

Jade samochodem do Pragi nie przejeżdzając przez autostrady płatne (dokładnie D11) czy musze więc wykupywać winiete?

Które drogi są płatne dowiesz się na granicy. Cena winiet w Czechach jest niska. Twój budżet nie ucierpi.

Komentarz

które drogi są płatne to wiem ale nie chce płacić 200 koron za przejechanie kawałka drogi.

Komentarz

Zawsze możesz jechać bocznymi drogami jeśli 30 zł to dla Ciebie za dużo. Będziesz jechał za to dłużej i gorszymi drogami. Czy warto? Oceń sam. Ja wolę kupić winietę.

Komentarz

Chyba sie nie rozumiemy. Nie wiem czy w Czechach wszystkie drogi szybkiego ruchu są odpłatne czy tylko te oznaczone autostradami płatnymi? Jeżeli wszystkie to czy za te drogi płatne trzeba dodatkowo płacić ? Niech ktoś mnie oświeci w końcu.

Komentarz

Nie jeździłem po całych Czechach ale jeździłem kilkakrotnie do Pragi (ostatnio miesiąc temu). Na drogę szybkiego ruchu wystarcza winieta naklejona na szybę. Natomiast Jadąc przez Czechy na Słowację zapytałem się na granicy w miejscu gdzie sprzedają winiety czy droga którą jadę do Słowacji jest płatna. Okazało się że nie więc winiety nie kupowałem. Później jeździłem kilka razy tą trogą i nigdy nie kupowałem winiety.

Komentarz

Witam. W Czechach płatne są autostrady i drogi ekspresowe. Na tej stronie powinieneś znaleźć więcej informacji http://www.pzm.pl/biuro_podrozy.asp?ID=bp_oplaty_drog.asp Pozdrawiam

Komentarz

Trwa
              X