Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Brno(okolice) nocleg na noc.

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Brno(okolice) nocleg na noc.

Czesc Jade w tym miesiący do Chorwacji z Trójmiasta i szukam jakiegoś w miare taniego noclegu nie muszą być super warunki. Z góry dzięki. mawo

witam jak piszesz brnno to z pewnoscią kierujesz sie na wieden wiec niedaleko granicy w mikulowie jest takie fajne jezioro z wyspa na srodku i kosciółkiem i duzym cempingiem ,a oprucz tego są kwatery do wynajecia jadąc z brna bedziesz miała to po prawej stronie jadąc z lekkiej górki uwaga tam jest ograniczenie i często stoją z radarem ,na domu powinno pisac po czesku ;ubytowanie ;cena w granicach 200kr.a gdzie jedziesz do chorwacji?ja weóciłem 2 tygodnie temu .z nowy windolski jak masz jakies pytania to tam mie znajdziesz achoj.

Komentarz

Witam Cię b.serdecznie mam pytanie odnośnie tego noclegu o którym piszesz w mikulowie ta cena 200CZK to cena za osobę?a i jeszcze jedno mam małego pieska Yorka nie wiesz czy tolerują pobyt na jedną noc z pieskiem?a i czy jest parking strzeżony?pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na twoją odpowiedź

Komentarz

Sorki jeszcze jedno jak pisałeś byłeś na Chorwacji jak tam ceny bo słyszałem że pieruńsko drogo może podasz jakiś przypuszczalny cennik podstawowych produktów jeszcze raz dziękicena paliwa za litr itp.

Komentarz

Trwa
        X