Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Laserowa fontanna... ???

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Laserowa fontanna... ???

Witam!!! kilka lat temu odwiedziłem juz Czechy i wówczas bylem na pokazie... jakby to nazwać \'Laserowej Fontanny\' i chcialbym ją odwiedzić raz jeszcze... jednak nigdzie nie moge znaleźć na nią namiarów itd. Czy ktoś wie lub moze ma linka na strone tej fontanny? Pozdrawiam Arek

Niektorzy to nazywaja "wodne organy" sprobuj poszukac moze pod takim haslem?

Komentarz

http://www.praga.infoczechy.pl/index.php?order=kat&title=&kid=1

Warto to zobaczyć??

Komentarz

Krizkowa Fontana jest fantastyczna.
        Bylem w lato - warto jechac juz po zmroku. Sa 4 spektakle - co godzine, chyba od 7. Najlepiej jechac na te pozniejsze - na 9, albo na 10.
        Sa do roznych podkladow muzycznych: Queen, najlepsze filmowe tematy, J.M.Jarrre. Warto spojrzec wczesniej w program.

pozdrawiam
        Marcin

Komentarz

To tak dla informacji, gdyby ktos sie wybieral do Hamburga. Tam tez , w starym ogrodzie botanicznym (przy wiezy telewizyjnej) sa takie pokazy. o 22-ej.

Komentarz

Byłam na pokazach 2 razy. Ważny jest podkład muzyczny jaki wybierzesz, pora pokazu (im później-czyli im ciemniej- tym lepiej) i trochę szczęścia. Pokaz jest sterowany komputerowo - mam wrażenie, że za drugim razem im się coś zacieło- był krótszy niż za pierwszym razem, bez fantastycznego finału. Ludzie byli zadowoleni- ale ja miałam porównanie i wiem, że za pierwszym razem było o niebo lepiej. Ogólnie często zarzuca się, że to kicz i takie tam- ale mi i mojej rodzinie się bardzo podobało). Pozdrawiam.
            ps. fotki Krizkovej i dużo więcej o Pradze na mojej stonce www.pinezka.strefa.pl - w wolnej chwili zapraszam.

Komentarz

Trwa
            X