Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

PRAGA-NOCLEGI !

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• PRAGA-NOCLEGI !

WITAM. WYBIERAM SIE W PRZYSZLYM TYGODNIU DO PRAGI. ZNA MOZE KTOS NAMIARY NA JAKIES NIEDROGIE NOCLEGI. Z GORY DZIEKUJE.

polecam mały pensjonacik Sunflowers za 2 osoby ze śniadaniem płaciliśmy 30 euro.

Komentarz

aga..masz namiary na ten pensionacik?

Komentarz

Hej....
        Z ciekawości sprawdziłam na 'mojej' sprawdzonej stronie z rezerwacjami hoteli...
        I np. za 2 noclegi, dla dwóch osób, ze śniadaniami - koszt 66 Euro...Chyba spoko cena....

Podam link, ale nie wiem czy admin nie wytnie....))

http://www.booking.com/hotel/cz/fortunaluna.html?sid=1a088447d378b66eefcd380e317fe 242;checkin=2007-06-18;checkout=2007-06-20

Pozdrawiam

Komentarz

fajny link...może niebawem skozystam,tylko czy ten hotel nie za bardzo przyjazny...-)))

Komentarz

hihi....Hej Clarita.....
            Oczywiście podałam tylko przykład.....
            Widziałam tam kilka hoteli w tej cenie.....
            Wystarczy na stronie wybrać czas i miejsce pobytu i przebierać w możliwościach...))
            P.S. w wynikach, w zakładce należy wybrac najtańszy pokój, bo inaczej wyjdą propozycje (np najlepsze pokoje) i ceny Was osłabią...hihi....
            A co do strony - przysięgam () że sprawdzona przeze mnie w kilku krajach europejskich
            Pozdrawiam

Komentarz

Poszukam...dzięki-)

Komentarz

tu masz link do tej strony [url]http://www.booking.com/hotel/cz/pension-sunflower.html?aid=303626;label=prague-Z_mmKbmSv2*8XkwyBji3JQS582518899;sid=0af66d2e95e9b e6cd02bda8e31373f71[/url] a tak wogóle to w google wpisz sobie hotele praga i wyskoczy ci polska strona z wieloma hotelmi w pradze od 1* do5***** myśmy właśnie tam znależli ten pensjonacik

Komentarz

Trwa
                X