Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Hotel Arnika-Spindlerowy Mlyn

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Hotel Arnika-Spindlerowy Mlyn

Witam, Jedziemy w lutym 2008 na tydzien na narty do Spindla i w zwiazku z tym mam pytanie. Czy ktos byl kiedys w hotelu Arnika (zima oczywiscie) i moglby podzielic sie kilkoma wskazowkami? Interesuje mnie jak wyglada standard pokoi, jaka jest jakosc jedzenia (mamy wykupione 2 posilki), jak daleko jest on od centrum i wyciagow, jak wyglada sprawa uzywania basenu i sauny (w cenie czy trzeba dodatkowo placic)? Wszelkie rady w wskazowki beda mile widziane. Z gory dzieki za odpowiedzi.

Może był ktoś w tym hotelu.

Komentarz

Wlasnie wrocilem z tygodniowego pobytu w tym Hotelu. Nie jest najgorzej choc rewelacja to to tez nie jest. Tydzien kosztowal mnie 1500pln za osobe ze sniadaniem i obiadokolacja. Problem w tym, ze w tym hotelu musisz doplacac do wszytkiego na kazdym kroku. Za tydzien parkingu skasowali mnie 1050 koron, codzienny skibus na Sv.Piotra to 30kr/osobe w jedna strone, napoje do obiadokolacji sa liczone ekstra, nawet woda! Basen w hotelu platny 100 koron/godzine i w dodatku po nartach jest zawsze zawalony. W hotelu prawie sami niemcy, troche polakow i czechow. Pokoje ok, lazienka ladna i czysta, jedyny minus to to ze mogliby zmieniac poszwy w koldrach codziennie czy co drugi dzien a nie tydzien spania w jednej. Telewizor to jakis zart - nie mial chyba nawet 14 cali w dodatku nie dzialal pilot. Pokoj mielismy na 7 pietrze (ostatnim), nie wiem dlaczego ale czasami w lazience smierdzialo szambem - tak jakby odpowietrzenie k****izacji bylo zatkane i wszystko szlo do nas. Drugi klucz do pokoju nie dzialal pomimio 3 krotnej wymiany i przeprogramowania karty.

Na plus nalezy zaliczyc jakosc jedzenia, lokalizacje hotelu przy samym wyciagu Labska, skiroom i wyjscie zimowe, serwis i wypozyczalnie sprzetu w hotelu. Obsluga byla bardzo mila i pomocna, kozystalismy tez ze "Spa" i tez bylo niczego sobie - polecam 60 minutowy masaz.

Generalnie wrocilismy zadowoleni ale drugi raz juz tam nie pojedziemy. Podliczajac wszystko (parking, picie, skibus) za osobe wyszlo nam 2000pln a za to juz mozna jechac w Alpy.

Komentarz

Trwa
      X