Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Praga jest tania

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Praga jest tania

Praga tania jest!! piwa napijesz się od 20 CZK w knajpie, a obiadek czy raczej kolację jak dobrze poszukasz za 200 CZK bez problemu zjesz!! a jak będziesz bardzo głodny i nie będziesz mógł nic znaleźć to na Vaclavskim Namestii jest cala masa budek z parkami z rohliku czyli hotdogami za ok.15 CZK (jeżeli dobrze pamiętam) i domaca klobasa (kiełbacha na ciepło z pieczywem) za ok 30 CZK.

Zgadzam się, jest tania! Własnie wczoraj wróciłam ze wspaniałego weekendu w tym boskim mieście! Za obiad tak duży, że nie jadłam już po nim kolacji + piwo 0.5 dałam 225 koron. W sklepach spożywczych też tanio, nawet w butikach z ciuchami ceny i przeceny znacznie lepsze niż u nas! Wstepy do zwiedzanych obiektów też znośne. A Praga... cud, miód i orzeszki!

[%sig%]

Komentarz

Pane Hawranek podivejte se, to se ne wrati.

Komentarz

Teraz się zaczynać od 59 korun za 400 ml, np U Fleku.
        I komu przeszkadzać poprzednia cena ?

Komentarz

A Żywiec 0,66 w Biedronce p 3.09.
          Wychodzić z tego, że Biedronka to cud, mód i orzeszki.

Komentarz

Na dzień dzisiejszy 1zł=6,13CZK czy ktos wie jakie sa ceny w Pradze w tym roku
            obiady, piwo, papierosy itp

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Czechy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
            Trwa
            X