Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Praga

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Gość rozpoczął wątek Praga

Praga

Zapraszam do Pragi, jeżeli Państwo sobie załatwi dojazd i przyjedzie z grupą (od 20 osób), to proszę mnie zkontaktować (co najmniej 1,5 miesiąca naprzód), załatwię Państwu WSZYSTKO, jak w bajce...zakwaterowanie,zwiedzanie (naprz. browaru z tłumaczem), wycieczki w pobliżu Pragi, czy dyskoteki, techno.... i to wszystko w cenach, o wiele niższych, jak oferują biura podróży w Polsce. do zobaczenia Simona

Gość odpowiedział
    CZeść !

Mam prośbę..powiedz mi jak dokladnie daleko jest z tych akademików do centrum.Mamy tam nocować od poniedziałku i troszkę się boję jak tam jest i wogóle.

Pozdrawiam
    Justyna

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    telefon znajdziesz na stronie www.strahov.prague-hostels.cz
    dogadasz sie spokojnie po angielsku. w zeszlym roku jak przyjechalismy z wawy pociagiem o 7 rano do pragi to od razu po przyjezdzie mielismy pokoj. nie musielismy czekac do 10 az sie zacznie doba hotelowa.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Witaj chciałabym prosic numer telefonu pod który dzwonisz aby zarezerwować miejsca w akademikach wybieram się do Pragi 13-15 sierpień z góry Tobie dziękuje pozdrawiam iza

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    - lukasbo "Polecam tani dobry nocleg"
    Proszę o opinię o akademiku Volha na Kunraticach. Wpodrózy z Eurocampem po europie zamierzam na dwa dni zatrzymać się w Pradze. Potrzebuję niedrogiego noclegu dla 3 osób z możliwością skorzystania z łazienki, ze strzeżonym parkingiem i z dobrym połączeniem z centrum Pragi. Pozdrawiam.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    W Pradze mozna fajnie i tanio zanocowac w akademikach np na strahovie, za kazdym razem jak jestem w pradze a bylam juz kilka razy tam nocuje. mysle ze to jest bardzo dober miejsce, jest duzy parking dla samochodow a na piechote na hradczany jest okolo 10 minut. w zeszlym roku za nocleg placilam tam 240 koron. oczywiscie warunki sa bardzo skromne i lazienka na korytarzu jak to w akademiku ale jest bardzo czysto, dla mnie ok. zawsze sama dzwonie do pragi i rezerwuje sobie termin. plkace gotowka po przyjezdzie.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    " ... w biurze Pragotour załatwili mi 3 noclegi w cenie 15 euro za nocleg..."
    Dzień dobry Mark! Zatrzymuję się w Pradze na dwa noclegi w dniach 24,25 sierpnia br. Jest to tylko przystanek w wycieczce po europie. Potrzebuję noclegów dla 3 osób i parkingu dla samochodu. Jeżeli u Ciebie były znośne warunki i odpowiadały moim wymaganiom podaj namiary. Pozdrawiam.

Zostaw komentarz:

• ~wojtek
    replied

Witam!
    Grupa autokarowa z Zamościa chcemy spędzić w Pradze 2 lub 3 noclegi, zwiedzanie Pragi z przewodnikiem w termianach 8-11.09 lub 29.09-02.11 Pokoje 2, 3 osobowe łazienka może być w segmentach. Czekamy na propozycje: wkrzywonos@zke.com.pl
    Pozdrawiam! Wojtek

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    za 207 zł załatwiłem sobie we własnym zakresie bilet autokarowy (Eurolines) do Pragi i z powrotem (do Warszawy). W biurze podrózy Pragotour załatwili mi 3 noclegi na weekend kwietniowo-majowy 15Euro za nocleg ze sniadaniem, w pokoju jest łazienka. Nocleg w pensjonacie odległym o ok 1,5km w linii prostej od centrum Pragi. Do tego ubezpieczenie za 11 zł za parę dni wykupione w w/w biurze. Razem wszystko kosztuje mnie niecałe 410zł. Dodatkowy plus takiej wycieczki we własnym zakresie jest to że na miejscu spędzam pełne 4 dni (autokar jedzie tylko w nocy, zarówno do Pragi jak i z powrotem). Zdjęcia pensjonatu widziałem, bez luksusów, ale był odnawiany w zeszłym roku. Pokoje wygladają dośc skromnie, no ale kto jedzie do Pragi żeby siedzieć w pokoju!!!!

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Ja wykupiłam wycieczkę do Pragi na długi weekend majowy
    z biura Antałek za 399 zł, a wtym mam 2 noclegi z jedzonkiem 2 razy dziennie, przejazd autokarem i pilota, przewodnika i ubezpieczenie?
    czy przepłaciłam, mogłabyś mi załatwić taniej?A może ktoś zna tą ofertę i wie czego się spodziewać, jak jest itd

Pozdrawiam
    Marzanna
    Już wiosna - nie topcie m,nie

Zostaw komentarz:

• ajka-k
    replied
    Szczerze watpie abys w tym terminie cokolwiek znalazla. My w 3 osoby chcielismy wybrac sie do Pragi na majowy weekend i spania szukalismy juz od 2giej poBowy lutego. owszem ofery byly ale takie od 20euro za osobe i to bez sniadania. I bynajmniej nie blisko starówki.

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    to jeszcze raz ja pomylił mi sie termin to jest 29.04-3.05 hehe narazie odpisz

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    dzeń dobry!!!
    chciałam sie dowiedziec w granicy jakiej kwoty wahalby sie pobyt 4-osób (4noclegi 29.03-3.05) w centrum blisko starego miasta i oczywiscie lokali typu dyskoteka,restauracja.Pokoj mogłyby być z łazienką ale nie koniecznie,a tak zeby w koszt pobytu wliczine bylo śniadanie i aby byla mozliwośc wykupienia posiłków.Dobrze by było gdyby w tym miejscu gdzie byśmy mieszkali (budynek)także były atrakcje.Potrzebuje przewodnika ale tylko zeby sie paru rzeczy dowiedziec np. co warto zwiedzać,gdzie znajduja sie zabytki jak do nich dojść - moja mama z ciocią uparły sie ze to ja mam byc ich przewodnikiem

prosiłabym o szybkie skontaktowanie sie ze mną dziekuje

Zostaw komentarz:

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Czechy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
Trwa
X