Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Praga w 1 dzien ???

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Praga w 1 dzien ???

Witam, co myslicie o 1 dniowej wycieczce do Pragi, czy zdaze zwiedzic to co niezbedne dla oka turysty ?? raczej bede unikal zwiedzania muzeow, etc. bo to mnie nudzi?? oplaca sie czy tez nie ??? czy wszytsko w jeden dzien obejrze na spokojnie czy tez bedzie wszysko na szybko ??? czy w jeden dzien zdaze obejrzec najwazniejsze okazalosci Pragi ?? ewentualny wyjazd bylby z Wroclawia, wiec chyba niedaleko (jak dlugo sie jedzie autokarem- wyjazd organizowany przez biuro podrozy ??) z gory dziekuje za niezbedne inf.

Wg mnie do Pragi warto na conajmniej 2 dni. Ja bylam 1 i niewiele widzialam bo bylam tak zachwycona atmosfera ze zamiast sie spieszyc po prostu powoli szlam i szlam i szlam... Miasto jest cudowne i nie warte ogladania na szybko! pozdr

Komentarz

dziekuje za inf.

Komentarz

Ja podejrzewać, ze Tobie pozostać tylko to co Tobie ajka podpowiadać. Pospacerować, pozaglądać w ciekawe miejsce i najwyżej jeszcze się piwa napić. Piwo już być w Polska lepsze niż w Czechach (wojak Szwejk sie chyba w grobie przewracać), ale do piwa liczyć sie też atmosfera w jaka Ty je pić. A taka atmosfera Ty nigdzie nie znaleźć.

Komentarz

Ja byłam w Pradze na jednodniowej wycieczce. Sporo zwiedziliśmy, ale też i tempo było spore. Jeśli chce się poświęcić trochę więcej czasu i uwagi na zwiedzanie, to lepiej jechać na 2-3 dni.

Komentarz

Moim zdaniem 1 dzień to zdecydowanie za krótko. 2 dni to minimum.

Komentarz

Jakaś epidemia wyciągania starych wątków zapanować. Jak niie o gotowaniu w Grecji (zakupy za drachmy !!!) to o zwiedzaniu Pragi w jeden dzień.
              Na to móc sobie pozwolić dla przykłada Kutnahoranin albo Mladaboleslavianin, pod warunkiem, że on wstać najpóźniej o 6 rano.

Komentarz

dołączę swój głos..
                1 dzień wystaczy..ale..
                jradzę zatrzymac się w okloicach ..Polanicy..Kudowej itp.
                z tamtąd należy jechać wycieczką zorganizowaną .....z przewodnikiem.. !!!!!!!!!!!!!....koniecznie..inaczej nie ma sensu..
                jak samodzielnie powtórzysz.. zobaczysz.. różnicę ... ..samodzielnego zwiedzania.. ..
                można wcześniej coś poczytać.

Komentarz

Hińczyk mniemam, że pijesz do mnie. No tak się trafiło, że jestem tu nowa, a skoro się zalogowałam, to chciałam sobie trochę popisać. Nie moja wina, że te tematy, gdzie mam coś do powiedzenia, to stare wątki. Gdyby były niepotrzebne i nie możnaby było się w nich wypowiadać, to powinny być zamknięte.

Komentarz

Ty się nie przejmować. Ja tylko wyrażac zdziwienie, że ktos mieć takiego zacięcia archeologicznego
                    Ale to być pozytywna cecha.

Komentarz

Praga w 1 dzien ?!?!?!.... toż to... mikro !!!!

Komentarz

jak piwiarnie łonly.. to zgoda..

Komentarz

Na wszelki wypadek ja by nie komentować, że portret Jaśnie Pana być upstrzony przez muchy.

Komentarz

właśnie.. dziwak może i był.. ale Kraków ..i Budę sobie upodobał..nie wspomne w której nie był.. a żył dłuuuuugo..

Komentarz

polecałabym jednak 3 dni ( co najmniej) w tym koniecznie pobliski Karlstain

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Czechy, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X