Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Aqa Park Szpindlerowy Młyn

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Aqa Park Szpindlerowy Młyn

Byliśmy tam z rodzinką na początku września. Dwie osoby dorosłe i 4 letnia córeczka. Miejscowość rewelacja,super, cisza,spokój przyjaźni mieszkańcy piękna architektura wspaniała przyroda, świetna lokalna kuchnia. Naprawdę wszystko super już nigdy nie pojadę na urlop w Polsce. Jeśli chodzi o ceny to nie pomyślcie ,że zwariowałem niedowiarkom potwierdzę posiadaną fr-ą . Za 7 dniowy pobyt w Aqaparku pokój 2 osobowy plus pełnowartościowa dostawka posiłki śniadanie i kolacja w formie bufetu (do oporu) 14 godzin na karcie do Aqaparku i 7dniowy karnet na hotelowy parking zapłaciliśmy 980Pln - za całość nie od osoby. Wszystko załatwiłem przez internet komunikacja z obsługą znakomita dokonałem przelewu imeilowo na miejscu wszystko nie tylko było zgodne z opisem w ofercie ale znacznie przekroczyło Nasze oczekiwania. Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM POLECAM POLECAM

Sprawdzałam tą ofertę i cena jest bardzo wysoka na stronie Aqa Park Szpindlerowy Młyn.Można w tej cenie korzystać tylko godzinę z Aqa. na dzień.A Ty też zamawiałeś na tej stronie.

Komentarz

Podaj namiary na stronę internetową przez którą zamiawiałeś pobyt.

Komentarz

Zgadzam się z Tobą każda dorosła osoba otrzymuje osobną kartę na karcie zapisuje się w recepcji pakiet jaki masz wykupiony. Np 1h dziennie basen x 7 dni= 7godzin ,które wykorzystasz jak ci się podoba możesz dwa dni chodzić na spacery i wycieczki a potem 4 godziny spędzić na basenie bądź w saunie. Info na karcie dotyczy opcji wyżywienia pokazujesz w restauracji i wiedzą np ,że masz 1,2 albo trzy posiłki dziennie, karta również służy do otwierania szlabanu na parkingu itd itp. o nic nie musisz pytać ani z nikim rozmawiać jeśli nie znasz języka. Pierwszy raz w recepcji otrzymujesz kartę z właściwą opcją i już. Więc policzmy miałem dwie karty po 7 godzin na każdej to daje 14 godzin w aqaparku i nie ważne kto korzystał ja,żona nie ma znaczenia. Czesi również bardzo dobrze traktują dzieci jeśli dobrze pamiętam to dziecko do 18 roku życia w towarzystwie dorosłych wstęp bezpłatny. ja z 4 letnią córką nie miałem żadnych problemów. Ciekawostką jest również (bardzo Nas to zaskoczyło w ofercie było info ,że dziecko na dostawce gratis a okazało się ,że dostawka to pełnowartościowe łóżko, w szoku byliśmy kiedy w restauracji nasza córa normalnie korzystała w pełni z bufetu np. kotlecik,łosoś z grilla, wędlina,zupa itd czyli normalnie jak dorosły tylko mniejsze ilości i nikt nawet słowem nie pisnął o dopłacie chociaż byliśmy na to przygotowani. Szok mała po powrocie do domu jak nie miała do wyboru na śniadanie 10 rodzajów salami,szynki i sera to nawet z nami nie chciała rozmawiać o jedzeniu.
        Pozdrawiam
        Progresso1

Komentarz

W google Aqa park Szpindlerowy Młyn .
          Pozdrawiam
          PS
          Przypominam ,że byłem we wrześniu 2007 nie spodziewam się że ceny sa takie same.

Komentarz

Potwierdzam taniość oferty. na stronie aqua parku jest podawana w euro i jest znacznie zawyżona. W rzeczywistości za 4 doby ze śniadaniami i 2 h basenów dziennie za 2 dorołych i jedno dziecko zapłaciliśmy (3700 koron) 482 zł. Żeby było taniej należy rezerwowować przez internet (10 % zniżki)i płacić na miejscu kartą, gdyż kurs korony jest wtedy lepszy niż korona kupiona w kantorze w Szklarskiej albo w Karpaczu.
            Obiady albo kolacje jedliśmy tam na miejscu w restauracjach. Cena za dobrą kolację dla 2 osób z piwami około 300-500 koron (jakieś 40 -80 zł).
            Polecam ten obiekt, jest nowy, czysty, dobre żarcie, ciekawy aqua parki, miła obsługa, świetnie położony, malownicza okolica... napewno tam wrócę

Komentarz

Trwa
            X