Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Jaki hotel na punta cana?Occidental Grand Flamenco

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Gość odpowiedział
    Occidental oferuje to,że ciebie sie tam nie spotka.Wystarczający argument za.:P

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    to niby co takiego fantastycznego oferuje OccidentaL ???? Moja opinia o nim jest taka a nie inna!!!! Hotel bez rewelacji i tyle ! Byłam zawiedziona i więcej tam nie pojadę. Wolę dolożyć trochę kasy i spędzić udany urlop.

Zostaw komentarz:

• MariusH
    replied
    Bahia ? Chyba ze kupisz ta najdrozsza opcje bo jak wezmiesz ta za 1200e to mozesz wynajac sobie samochod zeby cie do plazy dowiozl ! poza tym w miare ok plaza ? hm taka sobie

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Osobiście odradzam Occidentala. Byłam w nim dwa lata temu. Owszem plaża ładna ale nistety plaża to nie wszystko! Jedzenie kiepskie,drinki zreszta o też a o animacjach nawet nie wspomnę :-(no i weekendowe najazdy tubylców -utrapienie. Ja wybrała bym inny hotel! Byłam w Bahia principe i ten hotel mogę polecić z czystym sumieniem z Occidentalem bez porównania!

Zostaw komentarz:

• MariusH
    replied
    I jeeeee agula13 ty twierdzisz że jedzenie mało urozmaicone i jeeeeee to podaj mi hotel na dominikanie gdzie jest urozmaicone i który ma lepszą plażę jak occidental

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    my byliśmy w tym hotelu średnia półka lepiej dopłacić troszeczkę i wybrać coś innego ja nie polecam jedzenie średnio urozmaicone jedyny plus to super plaża

Zostaw komentarz:

• slawek3005
    replied
    Przenieś się na forum Dominikana bo tu jesteś w Dominika !

Zostaw komentarz:

• slawek3005
    replied
    Hotele Barcello, Occidential to niższa półka cenowa co nie znaczy że nie będzię tam fajnie. Wszystko zależy jakimi środkami finasowymi dysponuecie. Katjab pisze o Paradisusie - fakt hotel bajka ale to jest górna półka cenowa znacznie drożej miż ten o który pytasz. Proponuję wyśrodkować i poszukać fajnych ofert np w Grand Palldium lub Gran Bahia Principe. Najwięcej opisów oraz zdjęć hoteli zrobionych przez gości znajdziesz na www.tripadvisor.com. Wpisz Punta Cana i wyświeli się tobie lista (w formie rankingu)wszystkich hoteli w tym rejonie wraz z opiniami oraz niezliczoną ilością fotek.

Zostaw komentarz:

• the crow
    replied
    Przyznam, że nie byłem na Dominikanie, ale jak tam polecę, to na pewno do tego hotelu. Dlatego jak najbardziej go polecam

http://www.occidentalhotels.com/grand/PuntaCana.asp

Zostaw komentarz:

• katjab
    replied
    W marcu 2009 byłam 2 tyg. w hotelu Paradisus Punta Cana-najpiękniejszy hotel plaża bardzo szeroka,na plaży leżaki z materacami, łóżka podwójne itp., ogród bajka-w ogrodzie las namorzynowy, 13 restauracji tematycznych. P.S byliśmy z TUI niemieckim-taniej!! Pozdrawiam

Zostaw komentarz:

• golonkaak
    replied
    Proponuje jeden z hoteli Barcelo Bavaro Beach lub Dominican Beach. Osobiscie wybralem ten drugi i bylem bardzo zadowolony. Swietny serwis za niska cene. Drugi troszke drozszy, ale za to jaka plaza...bajka

Zostaw komentarz:

• elaa
    rozpoczął wątek Jaki hotel na punta cana?Occidental Grand Flamenco

Jaki hotel na punta cana?Occidental Grand Flamenco

Witam!
    Czy ktoś mógłby mi polecić jakis fajny hotel na punta cana? Był ktoś może w hotelu Occidental Grand Flamenco?
Trwa
X