Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Majestic Elegance Club_prosba o wszelkie opinie

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Majestic Elegance Club_prosba o wszelkie opinie

Witam Panstwa; Jak w tytule. Uprzejmie prosze o wszelkie opinie i porady jak sie poruszac w tym resorcie. Z czego mozna byc zadowolonym a co jest tam zlego. Udaje sie z zona do Majestic Elegance czesc Club dla doroslych. Z tego co wiem mozemy korzystac z uslug calego resortu Colonial rowniez. Jak wyglada sprawa z wystepami(enterteiment)wieczorem? Jakas dyskoteka czy cos podobnego ... Wiem ze w 2013 roku byl jakis remont tej czesci. Nie znam jednak szczegolow. Czy tylko malowanie czy tez gruntowna przebudowa? Z wszelkie Panstwa opinie bede wdzieczny.

Wieczorami o 21:30 jest show - pokazy taneczne, pokazy ognia, karaoke, tematyczne muzyczne zabawy. Oprócz tego codziennie jest dyskoteka. Przed show często animatorzy przy muzyce live uczą tańca. Obecnie z oferty niedostępna jest strefa nocnych przekąsek. Przy zameldowaniu otrzymuje się kartkę z tabelą, gdzie umieszczone są wszystkie aktywności na dany dzień - jak nauka tańca, języka, zabawy na plaży, piana party. Minusem jest to, że trzeba śledzić też tablicę przy bufecie oraz rozwieszone ogłoszenia przy głównym basenie, bo często rano, gdy szliśmy na plażę nie było jeszcze dokładnej godziny na największą wieczorną atrakcję, więc można było coś przegapić, jeśli większość z dnia spędzało się na plaży, nie wracając w tamto miejsce. Jak dla mnie - za mało atrakcji na plaży. W zasadzie tylko raz czy dwa razy w ciągu dnia; reszta działa się przy basenie i nigdy nie udało mi się znaleźć, gdzie są lekcje hiszpańskiego czy nauka tańca w danej godzinie (byli animatorzy, ale nie było tak, że "ok, teraz zaczynamy lekcję salsy. Kto chce dołączyć - zaczynamy" ; raczej jak ktoś zaczął się wygłupiać lub podszedłby i poprosił. Raczej oni swoim tańcem dostarczali ludziom rozrywki. Elegance Club - rzeczywiście spokojnie, bez biegających dzieci. Jeśli chcesz sprawdzić czy jesteś dobrze przygotowany do wylotu na Dominikanę i oszczędzić sobie stresu, czy o wszystkim pamiętasz- zachęcam do odwiedzenia travelwithhead.wordpress.com. Znajdziesz tam "must know" przed wyjazdem na Dominikanę! Pozdrawiam i chętnie odpowiem na więcej pytań.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Dominika, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
    Trwa
    X