Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

tak sobie

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• tak sobie

bylem tam w zeszlym roku wydalem 22 tys zl i powiem wam ze nie ma tam nic ciekawego chyba ze dla starych dziadkow pozatym syf i bieda totalnie odradzam

no, jak na 22 tys to faktycznie sie nie wysilili. hotel raczej z nizszej polki pozdr

Komentarz

Zgadza się. Jak Dominikana to tylko hotel od 35 tys wzwyż plus min 5 tys. $ na drobne wydatki...za 22 tys. jeżdżą tylko dziady i młodzież szkolna....

Komentarz

to samo mowi moj ojciec. byl na karaibach 6 razy. jednak mnie tak latwo nie zbedzie tymi slowami - i tak i tak chcialbym tam pojechac, chocby po to zeby sie przekonac o tym na wlasnej skorze... ;-) tylko skoro tam jest tak "BEEEEEEEEE", to po co byl tam az 6 razy....? tego sie chyba nigdy nie dowiem.... hehe ;-) ale musze przyznac, ze ta dominikana jest chyba troche przereklamowana - tzn w polsce nadal uchodzi to za bardzo droga wycieczke "dla wybranych" i chyba przez to w spoleczenstwie powstala taka atmosfera "och ach dominikana istny raj"... to tak jak zupelnie na poczatku lat 90 majorka uchodzila za taki szczyt marzen ;-) ale tak jak juz mowilem - chcialbym tam pojechac zobaczyc i odczuc (dobre lub nie) na wlasnej skorze... ;-)

Komentarz

Janse wyjazd za kilkanasice tysiecy zlotych to zadna rewelacja, kazdego xksienskiego na to stac. > powstala taka atmosfera "och ach dominikana istny raj .

Komentarz

to ze wyjazd jest drogi, to nie znaczy, ze bedzie na nim super... sam bylem w tajlandii za 12 tys pln od osoby - przyznaje - bylo super, ale bylem tez na sycylii w zeszlym roku i wyszlo nam ponad 8 tysiecy od osoby - polecielismy rejsowym samolotem, mieszkalismy w super hotelach (np excelsior grand hotel), w zadnym nie spedzalismy dluzej niz 3-4 dni, zjechalismy polowe wyspy - ale pomimo tej ceny - NIE BYLO WCALE TAK SUPER! dlatego moja opinia jest taka: wysoka cena za wakacje wcale nie gwarantuje super zabawy i wspomnien...!!! a jak Ty uwazasz, ze jak zaplacisz po 10k za os. za wyjazd i ze jest to gwarantem super wspomnien i zabawy, to Twoja sprawa... mam nadzieje, ze Ci wakacje wypala. ale ja i ten kto zalozyl ten temat, tak nie uwazamy...

Komentarz

Bardzo proszę, napisz jaki to hotel za 22 tysiące i kiedy byłeś

Komentarz

czy on pisal, ze wydal to tylko na siebie?? pewnie pojechal z rodzina - a na 3 osoby wydac 22 tys na dominikane to nie problem....

Komentarz

no cóż... jeżdza tylko dziady? Wątpie... Dominikana to cudowny kraj, Świat zupełnie inny niż widzimy na codzien, warto poznać nową, zupełnie odmienną kulturę. Trzeba umieć dostrzec i docenić coś zupełnie innego niż masz na codzien. Byłam w Sosua By The Sea 3 lata temu, jestem zachwycona klimatem, goscinnoscia i tym, co miałam okazje zobaczyc. W koncu nie na codzien jaszczurki wlazą Ci do domku przez okno ozdrawiam!

Komentarz

Hej maniol,

Prowokator z Ciebie, co ...

a ja tam lubię latać na Dominikanę i w zeszłym roku byłem z żona i koszty mieliśmy podobne jak Ty, ... A CO ! Z tą różnicą że byłem pod wielkim wrażeniem, może jestem mało wymagający.

Dodam tylko tyle, że jak powiedziałem mojej babci, gdzie sobie latamy, od czasu do czasu to powiedziała... ale daleko co ja bym tam robiła... i patrz macie podobne zdanie

ale nie frustruj się, spoko następnym razem będziesz zadowolony, trzymam kciuki !

Komentarz

wiesz co ~Piotr ?? Jesteś nadętym rozpieszczonym bubkiem, który ma dupę pełną wszystkiego, tylko brak w niej dynamitu z podpalonym lontem!!

Komentarz

bylismy na dominikanie w podrozy poslubnej ,koszt wyjazdu za dwie osoby ok 15 tys z neckermanna i wydatki ok 5 tys i tez nie zachwycilam sie dominikaną a mimo to ciagnie mnie na karaiby, 9 sierpnia lecimy na Jamajkę tez z nec,Tajlandię zaliczylismy w zeszłe wakacje ,bylam na objazdowce z NIl-Polem koszt za dwie osoby 13 tys,dziwie sie ze w tajlandji sa tak drogie wyjazdy za 12 tys zł od osoby nie spotkalam sie z taką ofertą,mysle ze wczesniejszy forumowicz troszkę przesadził,pozdrawiam

Komentarz

nie, nie przesadzilem. nie jechalem tam z biurem podrozy!!! byl to wyjazd organizowany PRYWATNIE. gdzie sam bilet to juz bylo niecale 5000zl na osobe... (1200EUR; SWISS), do tego najlepszy apartament z duzym tarasem na ostatnim pietrze w boutique-hotelu w bangkoku, przelot bangkok - hua hin - bangkok, pobyt w hua hin w dobrym resorcie (mial byc inny -juz upatrzony, tanszy, ale na miejscu w bangkoku sie okazalo ze agent nam zarezerowoal inny - drozszy, bo w tym panowanym nie bylo juz miejsc)... do tego dodaj sobie posilki w dobrych restauracjach- a balem sie jesc z przydroznych gar-kuchni czy jakis knajp pod golym niebem (nie mamy na wakacjach w zwyczaju jadac posilkow w naszym hotelu - oprocz sniadania), do tego takie rzeczy jak rejs-kolacja po chao phraya z przystankiem na przedstawienie na wodnej scenie - na ktorym byla obecna sama narzeczona ksiecia tajlandii - samo to juz bylo prawie 400 zeta od os. ... dodaj te wszystkie rzeczy i masz bez problemu ladna kwote... :-) stawki w hotelach na pobyty indywidualne sa duzo wyzsze niz dla zorganizowanych grup z biur podrozy... tak samo jest z przelotami....

naprawde drogich ofert wyjazdow nie zobaczysz w katalogach, ktore biura wypuszczaja na polski rynek... ale wejdz sobie do jakiegos biura chocby w szwajcarii lub starej UE - popros o katalog z oferta "de luxe"... a za kwoty ktore w nim zobaczysz moglabys kupic nowy maly samochod z salonu.... sa tam np wyjazdy na thaiti lub bora bora do resortow gdzie noc kosztuje 1000USD.... sa wyjazdy na bali lub lombok do resortow za 1400USD za noc.... ale wtedy dostajesz swoj wlasny luksusowy domek z wlasnym basenem... wlasnym jacuzii, wlasnym wejsciem/dojsciem do morza..... (moj ojciec mial okazje byc ewakuowany przez swoja z Jakarty do resortu tego typu).... do tego dodaj np przelot w klasie business..... tego w zwyklych polskich katalogach nie zobaczysz...

Komentarz

Skonczcie sie przechwalac zalosni jestescie !!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

22k na osobe na dominikanie to naprawde jest wyczyn. Myslicie ze czym wiecej sie kasy wyda na wakacje tym jest bardziej cool! Ja bylem dwa tygodnie na dominikanie z dziewczyna hotel 5* All i zaplacilem 1,8k Euro czyli 7000 zl, wczesniej bylismy na Kubie tez 5*all za 1600 euro 2 osoby 2 tygodnie! Zima bylem na Hawajach 2 tygodnie 4*HB 2 osoby 2800 USD. Wszystko to byly prawdziwe last minuty z lotniska w berlinie. Tak wiec nie sztuka jest wydac kupe pieniedzy za hotel ktory w lascie mozna kupic naprawde okazyjnie!

Komentarz

Trwa
                              X