Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

ktos byl w sosua

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• ktos byl w sosua

bardzo prosze o jakie kolwiek wiadomosci na temat sosuy

Witam poczytaj opisy hoteli [url]http://www.wczasy-dominikana.pl/?p=p_38&sName=sosua[/url] [%sig%]

Komentarz

Witaj, nie miałam hotelu w samej miejscowości, niemniej bylam tam kilka razy na plaży publicznej...bardzo czysta i krystaliczna woda....dużo miejscowych...

Komentarz

na północy Dominikany odwiedziłam Luperon, Maimon, Playa Dorada, Sosua i Cabarete ale najbardziej rozrywkowa jest Sosua, w " centrum " tętniące życiem male knajpki, tawerny, disco-blysko i sklepiki z różnościami, hiper market i targ owoców pestkowych i morskich w głębi za hotelem Sosua Bay którego no tabene widać z publicznej plaży ( po prawej stronie zatoki ). tak jak wspomniała poprzedniczka, plaża publiczna bardzo czysta podzielona na sektory zarzącających grup zabawiaczo-sprzątaczo-handlarzy bardzo miłych zresztą ( leżali i parasole płatne ), na tyłach la'promenada z udeptanego piachu z szeregowo ciągnącymi się budkami serwyjącymi egzotyczne cocktaile ( polecam pina colade przyrządzoną przy Tobie w świerzym ananasie z rumem o bardzo wysokim procencie, hihi ). aha, budki maja na górze napisy do jakiego hotelu należą - jeśli do Twojego to opaska na ręku upoważnia Cie do korzystania z wszystkich napojów chłodzących bezpłatnie ale nie z wszystkich cocktaili, za pina w ananasie trzeba płacić są też plaże rajskie dla gości hotelowych prawie dziewicze tylko trzeba wiedzieć przy któRym hotelu się znajdują pozdrawiam [%sig%]

Komentarz

Ja mieszkam i pracuje w Sosua. Gdybys potrzebowal konkretnych informacji, to chetnie sluze pomoca.
          Ale szczerze mowiac sa piekniejsze zakatki na Dominikanie. W Sosua spedzaja urlop glownie ***-turysci, bo tu az sie roi od prostytutek.

Komentarz

czesc gosiu mozesz podac jakies namiary na siebie chetnie popisze jezeli tam mieszkasz napewno udzielisz dobrych wskazowk itp

Komentarz

malgorzata.pawlak@wp.pl

Komentarz

Jak chcesz fotki z plaży w Sosua to daj znać osobiście byłem w Cabarett było super ale jeszcze lepiej jest na Punta Cana

Komentarz

witam, dam niedługo info
                  pozdrawia
                  karol

Komentarz

WitamNasza cztero osobowa ekipa(wiek 24-26) planuje wyjazd w drugiej polowie maja na Dominikane do Sosua. Czy ktos moglmy udzielic jakich kolwiek wiadomosci na temat pogody w maju, ciekawych miejsc na calej wyspie i ogolnych atrakcji w miescie.

Komentarz

Gosiu mam pare pytan na temat Domincany. Bardzo prosze o kontakt, Jola.

Komentarz

Trwa
                      X