Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Occidental Grand Flamenco Punta Cana 9.10

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Occidental Grand Flamenco Punta Cana 9.10

Witam,proszę doradzić czy warto wybrać ten hotel,mamyzamiar kupić wycieczkę z niemieckiego biura,przez polskiego posrednika i jak narazie mamy oferte na ten hotel,mamy zamiar wyleciec 9.10.,proszę o rady a moze i inne oferty.Dziękuję .

Wróciłem z niego 3 tygodnie temu. Hotel polecam - wart jest swojej ceny (klimat, obsługa, warunki, plaża). Jak masz pytania to chętnie odpowiem.

Komentarz

Agatt,

Jeśli lubisz rozrywkę śmiało możesz jechać do tego hotelu. Zresztą na pewno kilka przemiłych osób opisze Ci dokładnie co i jak :-)
      Na 09.10 Flamenco stoi 3357zł, a jeszcze taniej Grand Paradise (z Lipska).
      Tych kąsków trochę jeszcze jest :-).

[%sig%]

Komentarz

Witam,my mamy właśnie ofertę za 1005e od osoby i wylot z Lipska właśnie.jeszcze do piątku czekamy na jakieś oferty,byc moze nizsze ceny ,

Komentarz

Grand paradise mamy za 995e

Komentarz

Zgadza się :-)

Możecie jeszcze "chwilę" poczekać, jest jeszcze sporo (stosunkowo) miejsc w samolocie.

[%sig%]

Komentarz

Dziękuję za odpowiedzi.

Komentarz

ile w razie już zabrać ze sobą pieniążków??

Komentarz

chodzi oczywiscie o pieniądze na wydatki na takiej wycieczce

Komentarz

Agatt,

Nie wiem na co i ile wydajesz pieniędzy :-). Najlepiej przemyśleć na ile wycieczek fakultatywnych masz zamiar jechać (to najdroższe z wydatków), jeśli Catalina to ok 100USD, snoorkling ok. 50USD, ja to jeszcze kupuje dużo souvenirów dla siebie i rodzinki (obrazy, rum., koraliki itd) więc myślę, że 400-500USD na osobę spokojnie wystarczy. A dolar fajnie stoi teraz więc można zaszaleć ;-).
                    Z rad praktycznych jeszcze: jak będziesz kupowała w kantorze walutę to poproś miłą panią/pana, żeby dała Ci jak najwięcej niskich nominałów - przydają się chociażby na napiwki.

[%sig%]

Komentarz

Serdeczne dzięki z wycieczek zapewne będziemy korzystać ,a co dalej zobaczymy wielkie dzięki

Komentarz

byłam w occidental grand flamenco 2,5 roku temu
                        to był mój piewrszy pobyt na dominikanie i byłam zachwycona.
                        na dominikanie większość hoteli jest super. oczywiście, teraz patrząc z perspektywy czasu, są lepsze hotele na punta cana, ale flamenco nie jest zły. Ja mam teraz ochote pojechac jeszcze raz na dominikanę i jezeli ten hotel bedzie w dobrej cenie, wezmę go pod uwagę

Komentarz

SuperCieszę się i coraz bardziej mam ochotę na ten wyjazd

Komentarz

bo opinie są różniaste jak wszędzie

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Dzibuti, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                            Trwa
                            X