Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Egiptowo - lista wylotowa, zdjęcia i rozmowy o wszystkim :)

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Hejka,ogarnęłam wstępnie 3 hotele z Waszego polecenia 1.Hotel Royal Brayka Resort 2.Hotel El Malikia Resort Abu Dabbab 3.Hotel Royal Tulip Beach Resort i ten ostatni choć był moim faworytem to ponoć lipa ze względu na długi pomost z którego można się tylko kąpać choć rafa ponoć boska ....napiszcie proszę który polecacie? jedziemy z dzieciakami 12 lat i chcemy też posnurkować ..... ale i dobrze zjeść :P

Pozdrowionka i dobrej nocki życzę
    Ostatnio edytowane przez syla1 ; https://www.wakacje.pl/forum/member/69524-syla1 o 11th October 2017, H:i

Komentarz

• EGIPTOWA LISTA WYLOTOWA

12 października 2017

Kantel Rozi5213 - WSPANIAŁEGO WYPOCZYNKU!
      VIKTORIA 2006 - 49 dni - Jungle Aqua Park (Hurghada) - Lipsk - 11 dni
      Esiu 66 - 51 dni - Aurora Bay Resort (Marsa Alam) - Katowice - 7 dni
      monik214 - 212 dni - Hilton Nubian Resort (Marsa Alam) - Warszawa - 14 dni
      bubeczek - 212 dni - Calimera Akassia Swiss Resort (Marsa Alam) - Warszawa - 7 dni
      emi-41 - 230 dni - Stella di Mare Beach Resort&Spa (Hurghada) - Katowice - 15 dni
      arecki79m - 259 dni - Jungle Aqua Park (Hurghada) - Warszawa - 15 dni
      oldi - 278 dni - Aurora Bay Resort (Marsa Alam) - Katowice - 14 dni
      Shibuya - 280 dni - safari wrakowe w Egipcie "Wraki Północy" - 7 dni
      kazka - 331 dni - Hilton Nubian Resort (Marsa Alam)

EGIPTOWE plany wyjazdowe:

taskar- 14.12.2017 Palm Beach Hurghada
      albo 02.12.2017 - Aurora Bay Resort, Marsa Alam - 7 dni
      jola8000 - przełom lipca/sierpnia 2018 Marsa Alam 14 dni,
      a jak nie wypali to Hurghada Jaz Aquamarine
      Shibuya - czerwiec lub sierpień 2018 - gdzieś w Egiptowie

Komentarz

• Zamieszczone przez syla1 Zobacz posta
        Hejka,ogarnęłam wstępnie 3 hotele z Waszego polecenia 1.Hotel Royal Brayka Resort 2.Hotel El Malikia Resort Abu Dabbab 3.Hotel Royal Tulip Beach Resort i ten ostatni choć był moim faworytem to ponoć lipa ze względu na długi pomost z którego można się tylko kąpać choć rafa ponoć boska ....napiszcie proszę który polecacie? jedziemy z dzieciakami 12 lat i chcemy też posnurkować ..... ale i dobrze zjeść :P

Pozdrowionka i dobrej nocki życzę
        jeśli z dzieciakami to proponowałabym Braykę gdzie w wodzie po pas można zobaczyć już baaardzo dużo, Malikia też ma zatokę - czyli lepszy dostęp dla dzieciaków do wody
        ​odnośnie jedzenia w 2015 w Brayce było całkiem dobrze. Czy się zmieniło? nie potrafię powiedzieć..

Komentarz

• Witam serdecznie. Na zegarze czwóreczka z przodu.. . Miłego dnia wszystkim Egipcjomaniakom.

Komentarz

• Witam
            małe resume

Komentarz

• Zamieszczone przez VIKTORIA 2006 Zobacz posta
              Witam serdecznie. Na zegarze czwóreczka z przodu.. . Miłego dnia wszystkim Egipcjomaniakom.
              Czwóreczka jest piękna, Victorio

Komentarz

• Zamieszczone przez VIKTORIA 2006 Zobacz posta
                Witam serdecznie. Na zegarze czwóreczka z przodu.. . Miłego dnia wszystkim Egipcjomaniakom.
                U mnie za to nawet dwójeczka!

Tomasz Ciesielski dzięki za filmik! Wreszcie zobaczyłem "żywą" Natalię

Komentarz

•  

Komentarz

• Zamieszczone przez oldi Zobacz posta

A to Ty jej jeszcze nie znasz? Czas nadrobić zaległości

Komentarz

• Zamieszczone przez oldi Zobacz posta

U mnie za to nawet dwójeczka!

Oldi - i to jest piękne

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomasz Ciesielski Zobacz posta
                        A to Ty jej jeszcze nie znasz? Czas nadrobić zaległości
                        Znam, znam - tylko nie widziałem jej od 2015 roku "na żywo"
                        Wspomnień multum, łezka w oku - nie ma takiej drugiej jak ONA!

Komentarz

• EGIPTOWA LISTA WYLOTOWA

13 października 2017

VIKTORIA 2006 - 48 dni - Jungle Aqua Park (Hurghada) - Lipsk - 11 dni
                          Esiu 66 - 50 dni - Aurora Bay Resort (Marsa Alam) - Katowice - 7 dni
                          monik214 - 211 dni - Hilton Nubian Resort (Marsa Alam) - Warszawa - 14 dni
                          bubeczek - 211 dni - Calimera Akassia Swiss Resort (Marsa Alam) - Warszawa - 7 dni
                          emi-41 - 229 dni - Stella di Mare Beach Resort&Spa (Hurghada) - Katowice - 15 dni
                          arecki79m - 258 dni - Jungle Aqua Park (Hurghada) - Warszawa - 15 dni
                          oldi - 277 dni - Aurora Bay Resort (Marsa Alam) - Katowice - 14 dni
                          Shibuya - 279 dni - safari wrakowe w Egipcie "Wraki Północy" - 7 dni
                          kazka - 330 dni - Hilton Nubian Resort (Marsa Alam)

EGIPTOWE plany wyjazdowe:

taskar- 14.12.2017 Palm Beach Hurghada
                          albo 02.12.2017 - Aurora Bay Resort, Marsa Alam - 7 dni

syla1 - 23 czerwiec 2018 ok 11 dni Marsa Alam - pewnie Katowice
                          jola8000 - przełom lipca/sierpnia 2018 Marsa Alam 14 dni,
                          a jak nie wypali to Hurghada Jaz Aquamarine
                          Shibuya - czerwiec lub sierpień 2018 - gdzieś w Egiptowie
                          Ostatnio edytowane przez oldi ; https://www.wakacje.pl/forum/member/39090-oldi o 13th October 2017, H:i

Komentarz

• Zamieszczone przez aga123aga Zobacz posta

jeśli z dzieciakami to proponowałabym Braykę gdzie w wodzie po pas można zobaczyć już baaardzo dużo, Malikia też ma zatokę - czyli lepszy dostęp dla dzieciaków do wody
                            ​odnośnie jedzenia w 2015 w Brayce było całkiem dobrze. Czy się zmieniło? nie potrafię powiedzieć..

No dziękuję bardzo aga123aga zależy mi właśnie aby min. dzieciaki miały frajdę .... duży kompleks ,plaża,rafa ,nie wiem jak sam hotel bo opinie w internecie są czasami przerażajace czasem mam wrażenie że za takie pieniądze ludzie chcieliby złote klamki

Komentarz

• oldi dopisz mnie na razie chociaż w plany wyjazdowe 23 czerwiec 2018 ok 11 dni Marsa Alam -pewnie Katowice

Komentarz

• Zamieszczone przez syla1 Zobacz posta
                                oldi dopisz mnie na razie chociaż w plany wyjazdowe 23 czerwiec 2018 ok 11 dni Marsa Alam -pewnie Katowice
                                Ze mną jak z dzieckiem
                                Prosisz, masz!
                                Dwa posty wyżej

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Egipt, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                                Trwa
                                X