Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

W Kairze nadal niebezpiecznie?

Przerwany
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • #16
  Zgadzam się z Karlą 89,wszędzie są ludzie i ludziska

  Komentarz


  • #17
   Wycieczki raczej nie jadą tam, gdzie jest niebezpiecznie... zresztą Kair to jeden, max 2 dni oglądania, a i to nie wszystkim się podoba, bo miasto poza punktami, które są celami wycieczek nie ma zbyt wiele do zaoferowania...

   Komentarz


   • #18
    Hahahahahahahahah...tego mi brakowało,żeby sobie polać

    Komentarz


    • #19
     w Egipcie stan wojenny nieprzerwanie trwa od października 1981 roku - do dzisiaj nie zniesiony.
     natomiast muzeum w Kairze jest zamknięte, ponieważ trwa remanent eksponatów po zamieszkach w lutym b.r., podczas których zostało ono splądrowane.
     niektórzy touroperatorzy wożą teraz do muzeum koptyjskiego - przynajmniej Wezyr tak zastąpił tą lukę.

     Komentarz


     • #20
      Bee Free opisuje wycieczki do Kairu tak:
      Kair
      Wyjazd z hotelu w godzinach nocnych. W programie zwiedzania: Muzeum Kairskie; Stary Kair: najstarszy w Egipcie kościół pierwszych chrześcijan ? Koptów (kościół Św. Sergiusza) oraz najstarszy meczet Kairu Amr Ibn Asa; Giza: 3 najsłynniejsze piramidy: Cheopsa, Chefrena i Mykerynosa oraz największy posąg lwa-człowieka Sfinksa; Wytwórnia Esencji Perfumeryjnych i Instytut Papirusu. W przerwie obiad w formie bufetu w restauracji (napoje odpłatnie). Powrót do Hurghady o ok. 1:00 w nocy.
      Cena orientacyjna: 95 USD

      Mega Kair (2-dniowy)
      Dzień 1: wyjazd z hotelu w godzinach nocnych. Program zwiedzania tak jak przy wycieczce 1-dniowej. Przyjazd do hotelu 4*, zakwaterowanie, kolacja (napoje odpłatnie), nocleg.
      Dzień 2: śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, zwiedzanie: Cytadela, Meczet Alabastrowy, największy bazar w Kairze ?Khan El Khalili. W przerwie obiad w formie bufetu w restauracji (napoje odpłatnie). Powrót do Hurghady.
      Cena orientacyjna: 165 USD

      Komentarz
      Zobacz także

      Przerwany

      Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Egipt, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
      Trwa
      X