Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Ekwador - Galapagos z Rainbow Tours

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Ekwador - Galapagos z Rainbow Tours

Witam ! interesują mnie informacje na temat wycieczki objazdowej do Ekwadoru organizowanej przez Rainbow Tours. Czy ktoś był na tej wycieczce i może podzielić się spostrzeżeniami i ewentualnie zdjęciami z tej imprezy . Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje ( ze swojej strony mogę podzielić się spostrzeżeniami z innych objazdówek Rainbowa - na kilku dalszych już byłem )

Kiwit.....(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)(tu)
    już przebieram nogami......i rezerwuję miejsce w pierwszym rzędzie na foto-story(:P)(:P)(:P)

ps.jest wątek dot,E+G na gazecie.pl "turystyka zorganizowana".....ale niestety nie rozwojowy

Komentarz

Ha Ha ! też trafiłem na ten wątek z gazety.pl - nierozwojowy na maxa . Tomek " wybyczył " się w tej Tajlandii to może by " przetarł " tamte szlaki dla odmiany ?

Komentarz

. Ja z Rainbow tours jestem początkujący, Ty jesteś stały klient, dostaniesz zniżkę

polecę jak opiszesz i stwierdzisz , że fajne

Komentarz

o fajnie nowa fotorelacja sie szykuje oonaa nasze forum najlepsze ja jakos gazety. pl nie lubię, Tomku a kolejna Taj juz indywidualnie będzie?

Komentarz

Ania,no pewnie ,że najlepsze...zrobię Ci miejsce i razem przycupniemy przy .....oglądaniu i degustacjio
            X(X(X(

Komentarz

No ja tu widzę, że z Tomkiem jakiś cennik musimy wprowadzić - za oglądniecie tajskich kolorków ...1 $ ....za Tajko/Taja - 5$ .......a na leniwce promocja - 10 $ + vat ( ma się rozumieć od sztuki )

Komentarz

Kiwit,u nas Algida płaci X( , bo ja spłukana po S

Komentarz

Kiwit to w pełni rozumieć i się nie dziwić .....ale S warte widzę płukanki ( ( nic tak nie cieszy jak dobrze wydane $ X( )

Komentarz

Dagus ja liczylam na Ciebie ja zbieram kieszonkowe na urlop hehe

Komentarz

to Ja sobie bede podgladacX(X(X(....za podgladanie sie nie placi:P

Kierunek mega ciekawy(tu)

Komentarz

Wybieram się na tą wycieczkę 30kwietnia do 13 maja. Może ktoś jest z tej grupy? Jak wrócę podzielę sie wrażeniami. Uwielbiam Amerykę Południową i Środkową. W wielu miejscach już byłam a jeszcze tyle przede mną. Pozdrawiam

Komentarz

To fajnie, że jedziesz na tą wycieczkę, ja dopiero o niej myślę. Koniecznie napisz coś na forum po powrocie ( może jakieś zdjęcia ) Jeżeli interesuje Cię Ameryka Południowa to niedawno wróciłem z objazdówki po Wenezueli i zrobiłem z niej fotorelację ( jest w regionie Wenezuela ). Powodzenia i czekamy na relację

Komentarz

Kiwit, powiedz na jakich jeszcze wycieczkach byłeś z Rainbow? I czy też były dobrze zorganizowane jak ta, z której robiłeś fotorelacje?

Komentarz

Wifara,....nie chcę zaśmiecać tematu Ekwadoru....byłem na paru z Rainbow i było ok.

Komentarz

Trwa
                              X