Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

cena wyjazdu

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• cena wyjazdu

czy ktoś by na niedrogiej (oczywiście stosunkowo) wyprawie w Emiratach? jak to załatwić?

Osobiście tam nie byłem, choć bardzo chciałbym, ale akurat wczoraj tak sobie klikając na oferty zamieszczone na stronie głównej tego forum (po prawej), przez przypadek trafiłem na hotel Burij Al Arab w Dubaju. Przeglądałem sobie ceny i jakoś nie mogłem z nimi dojść do ładu i składu, bo jedne terminy sięgały nawet 270 tyś. za 2 tygodnie, natomiast inne zaledwie 8-9 tyś. (również za 2 tygodnie). O co w tym chodzi? W każdym bądź razie z tego co zauważyłem, to najtańszy taki wyjazd zaczynał się już od 6,5 tyś. zł. Fakt, że tylko 7 dni, ale za to w jakim stylu. "Najlepszy hotel świata", jedyny 7-gwiazdkowy. No i ten biały Rolls Royce wyjeżdżający po Ciebie na lotnisko, a ten bukiet białych orchideii. Ehhh...

Komentarz

Zastanawiam się nad takim wyjazdem, z niemieckich biur podrózy ceny dość atrakcyjne (ok. 600 euro), lot trwa 5 godzin, co też jest zachęcające. Jednak nie wiem czy jest to miejsce atrakcyjne, chyba nie ma co zwiedzać.

Komentarz

Jeśli chodzi o zwiedzanie, to nie bardzo jest co. Tam po prostu trzeba pławić się w luksusach...

Komentarz

To nie prawda ,że niema co tam zwiedzać a jeżeli chodzi o luksus to się zgadzam z tobą . Według mnie nie ma nic piękniejszego niż Emiraty a zwłaszcza Dubaj. Wybieram się tam nie długo ponownie,tam się jezdzi tylko z kimś kogo się naprawde kocha !!!!!

Komentarz

i nastepne sie chwalom kiedy ja se z synem jade za 699zl autokarem na chorwacje.Takie to wstydu nie majom.A zeby te dolary wam wyszly nosem!!! se niech jedna z drugom na role do roboty przyjdzie i zobaczy jakem to cienzko jest zyc.

Komentarz

buha ha ha

Komentarz

Byłbym Ci bardzo wdzięczny za podanie kilku atrakcji w Dubai, wartych zwiedzenia. Chętnie skorzystam również z sugestii co do hotelu i ewentualnego dostępu do fajnej plaży.
                pozdrawiam Nick

Komentarz

Wracaj Wiesiek na wieś. Krowy trzeba doić.

Komentarz

szukam kogos do zwiedzenia dubaju

Komentarz

~ napisał(a):

> szukam kogos do zwiedzenia dubaju

hehehe/dziwie się że jeszcze nikt Tobie nie odpisał/jeśli w ten sposób szukasz sponsora wycieczki to chyba złą droge obrałaś.a co do zwiedzania Dubaju ja byłabym chetna/ale może za pare lat jak zacznę oszczędzać pieniądze na wakacje w Emiratach
                      pozdrawiam:luminelle

Komentarz

Burj Al-Arab nie jest jedynym 7 gwiazdkowym hotelem. Jest drugi 7 gwiazdkowy w Syrii (Four Seasons). Pozdrawiam

Komentarz

~ligia napisał(a):

tam się jezdzi tylko z kimś kogo się naprawde kocha !!!!!

czyli z pełnym portfelem hehehehe))))))))))))))000

Komentarz

Wiesiek wiem że podpuszczasz forumowiczów, ale prawda jest taka że jesteś biedny jak mysz kościelna i nigdy tam nie pojedziesz, a jak już jakoś tam trafisz to jak dziad, bo jesteś dziadem.

Komentarz

witam moja siostra jeżdzi systemtycznie od 5 lat do Dubaju i ościennych miast na kontrakty 2-3 miesięczne do pracy.Więc wie dużo na temat Emiratów,ogólnie widać luksus,lecz gdy się udać poza centrum do "normalnych"ludzi to jest syf i brud..jedzenie można kupić w miare tanio,a w okresie zimy są największe na świecie wyprzedaże w centrach handlowych.wycieczki podobne jak w Egipcie tzn np.Safari.KRAJ jest piękny ,lecz "parę" $ należy mieć w kieszeni

Komentarz

Trwa
                              X