Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

podróż poślubna

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• podróż poślubna

w sierpniu lecimy w podróż poślubną do dubaju do hotelu ROYAL MIRAGE THE PALACE 5,5* z TUI. Czy był tam ktoś i może powiedzieć coś o tym hotelu?

właśnie wróciliśmy z podróży poślubnej z dubaju! i już bym chciała z powrotem tam wrócić . Było bosko, mieszkaliśmy w przepięknym hotelu, obsługa była tak miła, że zagłaskałaby nas na śmierć , ogólnie wrażenia bardzo pozytywne. troszkę drogo, ale pewnie w normalnych sklepach są inne ceny niż w naszym 5,5* hotelu. no i te największe centrum handlowe MALL OF THE EMIRATES, robi wrażenie (tam jest ten stok narciarski), sklepy też są drogie, ale z tego co nam taksówkarz mówił jest najdroższe cenrum, inne podobno są już tańsze. tyle słyszałam przed wyjazdem o ichnym gold souku, ale jak tam pojechałam to się bardzo rozczarowałam. złoto wcale nie ciekawe a ceny wcale nie takie małe jak zapewniali. no i dzielnica psuje cały klimat dubaju. tak naprawde to największe wrażenie robi samo centrum a dokładnie wszystko wokół drogi sheikha zayeda, to tam są te wszystkie wielkie budowle, wierzowce itp. dalej jest już mniej ciekawie. dubaj to jest jeden wielki plac budowy, wszędzie coś się buduje, ale teraz po powrocie przyznam, że wcale to nie przeszkadza w niczym. my mieszkaliśmy dokładnie na przeciwko PALM JUMEIRAH ,to jest pierwsza sztuczna wyspa w kształcie palmy na której stoją już bloki i domy i robi to ogromne wrażenie. budowa tam trwa 24 godz. na dobe, z okien widać jak wszystko jest oświetlone i naprawde hałas ten nie jest w stanie popsuć ci twoich wakacji. wspomne jeszcze, że byliśmy na kolacji w tym jedynym na świecie 6*hotelu Burj Al Arab (żaglu na wodzie) i stwierdzam, że naszym zdaniem jest on mocno przereklamowany! jedliśmy kolacje na ostatnim 27 piętrze w restauracji i jedzenie było delikatnie mówiąc KIEPSKIE! nie wspominając, że ta kolacja kosztowała nas ponad 900zł!!! hotel całkiem ładny, ale taki bardzo kolorowy, fajnie jest tam przyjechać i spędzić jedną noc nie więcej. już zdecydowanie nasz hotel nam się bardziej podobał, bo teren naszego hotelu to 34 hektary, kilka dużych basenów, ponad 8 restauracji z różną kuchnią i plaża prywatna o dł. 1 km. prawda jest taka,

Komentarz

ile zapłaciłaś za osobę i z jakiego biura?????? na iel czasu 2tyg czy 1tyg? Ps. masz męża szejka?

Komentarz

nie mam męża szejka!! :-) byliśmy tydzień czasu, z TUI, rezerwowaliśmy już w styczniu i to były ostatnie miejsca podobno. Tylko my z polaków lecieliśmy do Dubaju, kobieta z Tui już na okęciu stwierdziła, że bardzo żadko polacy wybierają się do emiratów bo są zbyt drogie. My płaciliśmy 16tyś. za dwie osoby, ale to był 5,5* hotel, i pokój rezerwowaliśmy w części gold club i cena była troszkę droższa od standardowych pokoi. ogólnie nie żałujemy tych pieniędzy bo podróż poślubna tak jak ślub jest raz w życiu i jak bym miała się szczypać to wolałabym siedzieć w domu. za jakieś 5 lub 10 lat znowu tam pojedziemy.

Komentarz

jesli ktos lubi saune to polecam Abu Dhabi teraz nie dosc ze jest goraco to jeszcze wilgotno dopiero ok 21 temperatura spada ponizej 40 stopni nie moge sie doczekac zimy gdy bedzie ok 20 st [%sig%]

Komentarz

Dubaj to bardzo piękne miasto, ja nigdy nie byłamm ale planuję.. Szkoda, że podróż jest za droga do Dubaju....

Komentarz

Polecam wam szukać wylotów z Niemiec. Tam hotele 5* najbardziej luksusowe kosztują od 2 do 4 tyś za tydzień. Bez sensu tak przepłacać :

Komentarz

Nad gustami oczywiście się nie dyskutuje i Dubaj jest napewno miejscem które warto odwiedzić ,
                ale podróż poślubna ....... nie wiem czy to dobra okazja jechać do ultrareligijnego miejsca jakim są
                Emiraty , nie wolicie białego piasku , palm pochylonych , drinków w barze , mniej formalnych strojów
                Co do klimatu : jestem ciepłolubny , Egipt w wakacje zrobiłem 3 razy , ale tam bedzie cieplej i to nie 1-2 C
                tylko conajmniej 5-7 C . Tak jak napisałem to jest wspaniałe miejsce , tylko te dwie kwestie , czy akurat na podróż poślubną i czy w sierpniu :S
                Oczywiście decyzja należy do Was , ale trzeba pamiętać , że niektóre podróżę poślubne nie są idylliczne w krajach tak religijnych . Kiedyś polka na Malediwach była aresztowana ....... za co , że na pustej plaży przy własnej willi opalała się topless , nie było tłumaczenia , że są w podróży poślubnej z mężem , jeśli zdajecie sobie sprawę z takich np. ograniczeń to w porządku

Komentarz

Nie każdy spędza urlop na lataniu w mini po mieście i chlaniu wódy..

Komentarz

Głupota potrafi unosić , nie trzeba machać skrzydełkami ><

Komentarz

abelinda Napisał(a):
                      -------------------------------------------------------
                      > Nie każdy spędza urlop na lataniu w mini po
                      > mieście i chlaniu wódy..
                      Bez mini i na trzeźwo to jak takie temperatury przeżyć?

Komentarz

wojtek37k Napisał(a):
                        -------------------------------------------------------
                        > Głupota potrafi unosić ,

Tak, twoja.
                        Przyjmij do wiadomości, że są ludzie, którzy nie spędzają wakacji siedząc w hotelu od rana do nocy chlając do oporu bo all albo szukając piwa na każdym rogu. Są też tacy co na wakacjach potrafią ubrać się elegancko jak człowiek i wcale nie czują się mniej komfortowo bez krótkich potarganych spodenek.

Komentarz

nie jesteś sama.. ja też chętnie pojechałabym do Dubaju. akurat szukam jakiejś dobrej oferty... ale do tej pory nic nie znalazłam... czy ktoś może mi pomóc?

Komentarz

Hej, Annaka!

No tak, ja też nie znalazłem, dla mnie wszytko to drogie podróż Już byłem w biurach podróżych, ale nie mają dobrej oferty dla mnie!!! Szkoda, że ja też nie mogłem pomóc ci!

Komentarz

hej, jeśli chcecie wyjechać do Dubaju, to polecam konkurs w Youtubie. Trzeba wysłać jednominutowy filmik i można wygrać podróż to Dubaju lub do Stambułu. Polecam!!! Oto link do strony (wiem, że pisze tylko youtube, ale prowadzi tam, gdzie trzeba) --> http://www.youtube.com/sonyericsson?user=sonyericsson&hl=pl

Komentarz

Trwa
                              X