Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Dubaj - moje zdjecia

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Dubaj - moje zdjecia

Moje zdjecia z weekendu w Dubaju - mam nadzieje, ze zainteresowanym- przyszlym wczasowiczom sie spodobaja :-) Jesli ktos ma jakies pytania - chetnie odpowiem. (wyjazd zorganizowany zupelnie samemu) http://picasaweb.google.co.uk/piotrger/WeekendWDubaju2325062006

Zastanawiam się nad kupieniem wycieczki do Emiratów. Ale martwi mnie to, że w biurach podróży nie ma w rozsądnej cenie oferty hoteli z All Incluisive i boje się, że przy wykupionych dwóch posiłkach wydam tam fortunę. Proszę napisz jakie tam są ceny.

Komentarz

Rewelacyjne zdjecia! Wybieram sie do Emiratów na przełomie sierpnia i wrzesnia b.r. i już nie mogę się doczekać, tylko te upały trochę mnie przerażają. Pozdrawiam

Komentarz

Ja przyznam, ze w hotelu nie mielismy nawet sniadam wykupionych - bo zanim wstalismy i sie przygotowalismy - to juz bylo poludnie i pora na lunch.

Jesli chodzi o posilki w hotelach - to rzeczywiscie sa drogie - club sandwich (calkiem spora, z frytkami) w naszym hiltonie to byla cena kolo 40 zlotych/1os, dobra kolacja z winem w dobrej restauracji - w tej libanskiej co na zdjeciach w hotelu jumeirah- kolo 700pln za 2 os - ale przyjemnosc naprawde warta swojej ceny. i takiej tancerki brzucha NIGDZIE nie widzialem - a widzialem ich sporo w swoim zyciu w roznych miejscach globu.

ale - w centrach handlowych sa knajpki gdzie mozna zjesc w miare tanio (ceny jak w europie zachodniej w odpowiednikach polskiego sphinxa itd) - w restauracji tam nie bylem, ale w kawiarniach - i ich ceny nie odbiegaly - a czasem byly nizsze niz na zachodzie.

jesli ktos nie ma za bardzo $$$ na wydatki na miejscu, to w gre wchodzi tylko All Inc.

Komentarz

upaly byly naprawde ciezkie do zniesienia - potrafie sie opalac w egipcie w sierpniu caly dzien, ale w dubaju bylo ciezko wytrzymac... - pomimo np zwiedzania po zachodzie slonca, to i tak pot po D splywal...... - przez ta wilgotnosc

Komentarz

Witaj Piotrze
            obejrzałam przed chwila Twoje zdjecia z Dubaju i jestem pod wrażeniam wybieram sie tam 29.07 do hotelu Sharjah Beach czy moze widziałes ten hotel bedac w Emiratch? Mam wyżywienie HB i chciałabym sie dowiedziec o orientacyjne ceny tam n amiejscu np.picia- woda, jakies jedzenie. Leżaki na plaży czy płatne? -ile? Ile kosztuje złoto i perfumy, gdzie najlepiej kupowac?? Interesują mnie również markowe ubrania, czy naprawde jest duzo taniej? A no i powiedz cos mi o temperaturach czy da sie zniesc je w sierpniu? dwa lata temu byłam w Egipcie i bylo bardzo goraco ale do wytrzymania,ale lece z mama dlatego te obawy.
            Z góry bardzo dziekuję za informacje, pozdrawiam Ania.
            mój mail- annax16@tlen.pl

Komentarz

witam ponad tydzien temu wrocilem z dziewczyna z pobytu w Sharjah. mieszkalismy w hotelu Lou Lou'a Beach, czyli jakies 200m od twojego hotelu. Jeśli chodzi o ceny - naprawdę jest tanio! W pobliskim supermarkecie, w któRym napewno bedziesz robic zakupy butelka 1.5l wody kosztuje 2dirhamy (czyli jakeis 1,2zl), 2l coca cola 4dh. bizuteria tez bardzo tania. Z moja dziewczyna kupilismy juz sobie obraczki slubne - 18karatow, za dwie zaplacilismy....ok 700zl) w Polsce tyle dasz za jedną i to 14-sto karatową. Najbliżej do biżuterii bedziesz miała w Central Souq w Sharjah. Piechotą byłby to pół godzinny spacer, ale ze względu na upał i wilgotność spacerem na pewno się nie wybierzesz weźmiesz TAXI które Cię będzie kosztowało ok 4zł Taxi to kolejna rzecz cholernie tania w Emiratach. Dla przykładu wzieliśmy raz taksówke wracając z Dubaiu z pod Burj Al Arab - tego 7-gwiazdkowego hotelu, do naszego hotelu - jechaliśmy prawie godzinę (bez korkow) a zapłaciliśmy ok ...30zł! u nas w stówie byśmy się nie zmieścili za taki kurs ale jedna uwaga - oni tam liczą nie tylko przejechane kilometry ale też czas jazdy. więc jeśli utkniesz w korku - licznik niestety też bije. Do tego Dubai jest zakorkowany do ok 11 rano i potem pozniejszym popoludniem niemal calkowicie. Ale po 21 juz można jeździć do woli Gdyby nie ta wilgotność, bo tak naprawdę to głównie ona przeszkadza w zwiedzaniu/spacerowaniu a nie temperatura, możnaby spokojnie zapuścić się do Dubaju nawet w środku nocy. Z wielu miejsc słyszałem że jest tam baaardzo bezpiecznie i faktycznie sam nigdy nie natrafiłem na coś co by temu przeczyło. z cen warto też zwrócić uwage na elektronikę - aparaty, laptopy - też sporo tańsze niż u nas. perfumy z tego co mówiła moja dziewczyna też tańsze ale szczegółów nie znam jeśli masz jescze jakieś pytania to pytaj. aa i jeśli jedziesz z Triada - nie miej obaw, mój wyjazd był naprawdę dobrze zorganizowamy mimo iż był to ich pierwszy turnus w tym kraju. W dodatku dwójka rezydentów, którzy btw mieszkali na stałe własnie w twom chyba hotelu, też super, mili zabawni i pomocni

Komentarz

~hrv dzieeeeki wielkie za info;*
                dobrze,ze na miejscu jest tak tanio bo juz sie z mamuśka bałyśmy,ze jeśli mamy tylko HB to zbankrutujemy tam;p a wybieramy sie z Triadą no i własnie mamy troche obaw bo to pierwszy rok Triady w Emiratach,ale mam nadzieje,ze bedzie ok. A czy mógłbyś mi powiedziec cos wiecej o tym moim hotelu- Sharjah Beach jak ogólne wrazenie i czy godny polecenia? a moze lepszy ten Twój? A jak jedzenie w hotelu? Mam jeszcze jedno pytanko co do leżaków na plazy, bo sa płatne, powiedz proszę ile?
                Pozdrawiam Ania.

Komentarz

o tym hotelu nie potrafię zbyt dużo powiedzieć bo w nim nie byłem tylko przechodziłem obok. więc czy mój był lepszy tak samo nie potafie powiedzieć. w kazdym razie moj byl naprawde swietny, do niczego nie mozna sie bylo przyczepic. lezaki - u mnie byly bezplatne, wiec na 99% tam tez tak bedzie ale zeby upewnic sie wystarczy ze zapytasz w biurze triady, tam powinni miec takie informacje.
                  chociaz z tym w sumie moze byc roznie bo o moim hotelu pisali np ze sejf jest za doplata podczas gdy byl za darmo czyli tak czy siak okazalo sie na plus.
                  jedzenie u mnie tez bylo pyszne, duzy wybor, o obsluga bardzo mila i wiecznie usmiechnieta przed wyjazdem zrobilismy sobie znimi zdjecia

no i zakladam ze to nie jest wyjatek i ze w innych hotelach pewnie jest podobnie.

jeszce moge dodac tylko ze na holidaycheck.pl moj hotel ma nieco wyzsza ogolna ocene od twojego, aczkolwiek twoj tez ma wysoki procent "polecenia" przez bywajacych w nim turystow (89%). przy okazji tu masz zdjecia sharjah beach:
                  http://www.holidaycheck.pl/hotel-Zdj%C4%99cia+z+urlopu_Beach+Hotel+Sharjah-ch_ub-hid_20.html

i jeszce raz co do triady - nie obawiajcie sie,naprawde
                  pozdrawiam

Komentarz

o kurcze! po obejrzeniu tych zdjec i powrównaniu z Twoim hotelem na tej samej stronie stwierdza,ze jednak Twoj jest lepszy, tylko nie wiem czy sa jeszcze miejsca na niego w Triadzie, bo z tego co wiem to juz nie ma...;/ a czy mozesz polecić jakis inny hotel oprócz Twojego? no i w takiej przystępnej cenei jak ten Twój.
                    Jeszcze raz dzieki za wyczerpujace informacje

Komentarz

nie wiem jak wyglada sama sprawa zamiany w triadzie hotelu, ale jesli chodzi o wolne miejsca to nie sadze zeby ich nie bylo. teraz w emiratach jest pora podczas ktorej turystow jest najmniej w ciągu całego roku i raczej wiekszosc hoteli swieci pustkami. przynajmniej jak ja bylem dalo sie to zauwazyc ze hotel nie byl pelny. tak wiec radze jak najszybciej pojsc do biura triady i zapytac o zmiane, nie powinno byc chyba problemow

Komentarz

Dziś rano zmieniliśmy rezerwację na hotel Lou Lou’A Beach Resort ale dopiero na 12 siepnia, bo wczesniejszych terminów juz nie było;/ ale moze warto poczekac troche i miec dobry hotel niz później denerwowac sie,ze cos jest nie tak.
                        Dzieeeeki wielkie za pomoc w wyborze hotelu mam nadzieje,ze bedzie ok

Komentarz

Fajne fotki.
                          Już w następnym tygodniu lecimy do Dubaju.
                          Zastanawiam się jeszcze co można kupić ( co jest tańsze w Dubaju) i czy np za elektronikę będziemy płacić cło na naszej stronie??

Pozdrawiam

Komentarz

A ja polecam wszystkim wybierajacym sie do Dubaju stronke : www.dubajdlapolaka.pl
                            Na forum mozna pytac o wszystko,a dubajska polonia jak zwykle sluzy dobra rada i pomocą!
                            Pozdrawiam i zycze milego wypoczynku w Dubaju!!!

Komentarz

Trwa
                            X