Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Z jakiego biura do Dubaju?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Z jakiego biura do Dubaju?

Proszę polećcie mi jakieś dobre biuro, które ma w miarę rozsądne ceny. Chcę lecieć na przełomie lipca i sierpnia.

Hey biuro Sun & Fun od maja bedzie organizowalo wycieczki do ZEA w bardzo rozsądnych cenach. Jak bedziesz chciał/a oferty to napisz na krzysiu.wojciechow@wp.pl

Komentarz

No, wreszcie ktoś podniósł mnie na duchu Serdeczne dzięki za miłą wiadomość

Komentarz

sprawdż jeszcze EXIM też mają w swojej ofercie emiraty.

Komentarz

Już sprawdzałem, ale niestety nie ma nic porywającego. No, może poza Burj Al Arab Z tym Exim mnie zaszokował.

Komentarz

Burj al Arab w Sun Funie jest o 10 koła tańszy niż w Eximie

Komentarz

A sun&fun w ogole maja Burj Al Arab?

Komentarz

Tego nie wiem, bo już nie sprawdzałem, ale w Eximie za 2 tygodniowy pobyt bez wyżywienia kosztuje 55 tyś. zł za osobę. Ze śniadaniami 59 tyś. zł. Ciekawe co na te śniadania jest...:

Komentarz

A kto sie orientuje, czy lot do Dubaju zawsze jest z miedzylondowaniem? Czy loty czarterowe leca prosto z Warszawy do Dubaju?

Komentarz

tu masz trochę ofert:

http://www.easygo.pl/wycieczki/emiraty-arabskie.html

Komentarz

Natalia_ja - mogą bez miedzylądowan. rok temu lecialem z triada z warszawy i w ok 6 godzin bylismy juz na miejscu (to byl czarter od air italy - ale podejrzeewam ze wszystkie tak maja bo to krotka stosunkowo trasa). tylko ludzie szczerze radze - czerwiec - sierpien - przeczekajcie, tam na powietrzu jest wtedy sauna

Komentarz

Qwe- a jak Ci sie podobało? W jakim hotelu byłes i jak spisała sie Triada? I jak lot air Italy?

Komentarz

Ja byłam z EximTour- wszystko ok. Hotel w Ras al khaimah 50 km od Dubaju- bajka:-)

Komentarz

http://www.rainbowtours.pl/ oferuje wycieczke w lipcu za 3400 na tydzien, co o tym sadzicie?? hotel radisson*****

Komentarz

Hej, ja właśnie wykupiłam ofertę na dwa tygodnie z wyżywieniem,przez niemieckie biuro,zapłaciłam 1070 euro,lot z Hamburga bezpośrednio do Dubaju,pozdrawiam

Komentarz

Trwa
                              X