Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

zakupy

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• zakupy

Bardzo proszę o pomoc co warto kupić w Emiratach, jakie są ceny w lokalach ( czy warto brać opcje ze śniadaniem czy HB albo All)
    dzięki bardzo za info
    Zibi

Polecam zakup wyrobów ze złota sa dużo tańsze szczególnie w próbie 920 (na Dubaj Gold Souk - obowiązkowe targowanie!), w lokalach ceny zbliżone do cen w Polsce (czerwiec 2009r), natomiast w Dubaju nie ma opcji All, jest śniadanie i albo lunch (12.00 do 15.00) lub kolacja (19.00 do 22.00) . Joez

Komentarz

A dlaczego nie ma all?

Komentarz

Na zakupy do Dubaju to najlepiej jechać na przełomie stycznia/lutego . Wtedy jest Dubai Shoping Festiwal jest mnóstwo przecen . I wtedy naprawde można obkupić się za grosze . Na pewno opłaca się odzież markowa, perfumy, elektronika. Tylko szukaj jakiegoś centrum handlowego na uboczu i nie za bardzo znanego wtedy ceny są niższe od bardziej renomowanych centrów

Komentarz

a ile przykładowo kosztuje złoto, np bransoleta męska, próba bez beznaczenia, chodzi mi o przykładowe ceny

Komentarz

nie bardzo mam pojęcia ale wiem, że ja tam skupowałem różne papirusy to było dosyć śmieszne tym bardziej, że wiem, że nie były stare i oryginalne jakoś mocno , ale rodzina była zachwycona. rezydent alfast mówił mi żeby sie targowaćostro i w sumie nie wydałem dużo.

Komentarz

cena złota 18 karatowego to około 100 zł za 1 gram (po targowaniu).

Komentarz

Mam pytanie czy orientuje sie ktos ile kosztuja w Dubaju papierosy na bezclowce?

Komentarz

Nie pamiętam, al bardzo tani, przywieźliśmy znajomemu full malborasów.

Komentarz

Trwa
                  X