Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Dubaj - sierpień?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Dubaj - sierpień?

Witam, czy wybiera sie ktoś w sierpniu do Dubaju??

Witam serdecznie, ja wybieram się z mężem na początku sierpnia do Dubaju do hotelu Movenpick ... zastanawiam się jaka to będzie wycieczka, bo to pierwszy raz ten kierunek wybraliśmy. Czy ktoś może był już w tym hotelu?

A ty kiedy jedziesz?

Aga

Komentarz

Witam!
      Ja tez bedę na początku sierpnia z meżem w Dubaju ( od 05-13.08.2009) . My zatrzymujemy sie w hotelu Dhow Palace Hotel, na Kuwait Street. A wy ,drogie forumowiczki , w jakim terminie tam bedziecie ?

Komentarz

Aga, z jakim jedziecie biurem?

Komentarz

Byliśmy z Sun & Fun.....

Generalnie nie mam większych zastrzeżeń do tego biura....
          W sumie lot dość męczący liniami litewskimi bez jedzenia (jakieś marne kanapki i batoniki do kupienia)
          Wiele osób miało problem z wizami po przylocie na lotnisku w Dubaju i słabo rozwiązali problem czekających tych, co już dostali... musieli czekać nawet 3 godziny na resztę. My zrobiliśmy awanturę i po 1,5 godz pojechaliśmy bez rezydentki do hotelu.
          Hotel rewelacja, lepszy niż w opisie ( pokoje wyposażone w żelazko, deskę do prasowania, suszarkę, sejf, bezpłatny kącik kawowo herbaciany, TV Lcd) , za napoje do posiłków nie trzeba było płacić. Nie ma czegoś takiego jak obiadokolacja - do wyboru albo lunch albo kolacja (trochę monotonne menu, ale da się przeżyć...) Posiłki z karty są dość długie , ok 1,5 - 2 godzin zanim wszystko przyniosą po kolei.
          Rezydentka była dostępna telefonicznie, dwa razy w hotelu oraz na wycieczkach, więc nie było źle (np. rezydentka z Eximu w ogóle się nie pojawiła przez cały pobyt znajomych , a nasza musiała załatwiać im powrót do Polski)
          Dubaj rewelacja .... polecam wszystkim

Komentarz

Czy na miejscu jest bardzo drogo!? Słyszałam, że tak i że nieporównywalnie drożej niż w Egipcie. Trochę mnie to przeraża. Co możecie powiedzieć na ten temat? Będę wdzięczna za inf.

.......................................
            informacjewizowe.pl

Komentarz

Trwa
            X