Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Wylot do Dubaju 30.08?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wylot do Dubaju 30.08?

Może leci ktoś do Dubaju w 30.08 na 2 tygodnie????

Witam,
    Lecimy 30.08 z sunfun do Delmona na 2 tygodnie.

Komentarz

witam, a skąd wylot z Warszawy czy z Katowic?, bo my z W-wy z exima no i do innego hotelu

Komentarz

Lecimy z Exim Tours na 1 tydzień z W-wy do Fujairach do hotelu Iberotel MIRAMAR AL AQUH BEACH RESORT, czy ktoś z was też tam leci? Jest to pobyt łączony 2 dni w Dubaju

Komentarz

My lecimy tez z Wa-wy wiecie moze jakim lecimy samolotem: 737 czy 757?

Komentarz

czy macie jakieś informcje na temat zasad obowiązujących w czasie ramadanu?
            czy pobyt w tym okresie różni się od pobytu w innym okresie?
            czy są jakieś obostrzenia (typu: długie spodnie, zakryte buty, zakaz pica czy jedzania w miejscach publicznych - w dzień, sposób zachowania na plażach itp...)

słyszałam, że okres i zasady ramadanu muszą przestrzegać również turyści!?

dzięki za wszelkie info

Komentarz

Hej

My lecimy 30/08 Z SUN FUN na 2 tygodnie tyle że z Katowic do Delmona. Może ktoś leci w tym terminie albo już był i ma jakieś cenne wskazówki????
              Z góry dziękuje za info

Komentarz

Play Napisał(a):
                -------------------------------------------------------
                > Hej
                >
                > My lecimy 30/08 Z SUN FUN na 2 tygodnie tyle że z
                > Katowic do Delmona. Może ktoś leci w tym
                > terminie albo już był i ma jakieś cenne
                > wskazówki????
                > Z góry dziękuje za info

Witam,
                Lecimy w tym samym czasie do tego samego hotelu wiec moze warto by sie skontaktowac aby wspolnie pozwiedzac DUbaj - zawsze razniej i taniej Czytałem troche o wycieczkach i podrózowaniu po Dubaju i w wiekszej grupie na pewno bedzie mozna wiecej zobaczyc
                Pozdr

Komentarz

annkon Napisał(a):
                  -------------------------------------------------------
                  > czy macie jakieś informcje na temat zasad
                  > obowiązujących w czasie ramadanu?
                  > czy pobyt w tym okresie różni się od pobytu w
                  > innym okresie?
                  > czy są jakieś obostrzenia (typu: długie
                  > spodnie, zakryte buty, zakaz pica czy jedzania w
                  > miejscach publicznych - w dzień, sposób
                  > zachowania na plażach itp...)
                  >
                  > słyszałam, że okres i zasady ramadanu muszą
                  > przestrzegać również turyści!?
                  >
                  > dzięki za wszelkie info

Jeśli chodzi o ramadan to w Dubaju . Nie wolno nikomu w jego czasie . Jeść pić palić w miejscach publicznych . Nie wiem jak to się ma do terenu hotelu . Bo ja byłem tam jako rezydent. Co do stroju to jeśli chodzi o Dubaj nie ma jakiś zakazów . To w końcu kurort .A na plaży też tak samo . Tylko zapomnijcie o okazywaniu sobie czułości bo zbyt frywolne zachowanie można tam trafić do wiezienia . Jak byłe tam to zamkneli parke z angli za uprawianie ***u na plaży . dwie dziweczyny żę sie obmacywały

Komentarz

Witam, też lecimy z Katowic do Delmona na tydzień, chcemy troche pozwiedzac

nie wiem jak jest, tam, ale zazwyczaj taniej jest kupic wycieczkę np. na safari na mieście niż od rezydenta. Czy ktoś wie coś może jak tam jest pod tym względem??? Aha i jeszcze jedno pytanko, mianowicie alkohol - czy można sobie zabrac np. o,5 litra czytej polskiej wódki? Pytam bo na jakiejś stronce znalazłem informację, że można, ale trzeba miec jakieś zezwolenie...?

pozdrawiam

Komentarz

Witam,
                      Co do wycieczek to tez slyszalem ze taniej moze byc na miescie - a nawet w hotelu. Co do alko to nie trzeba miec zadnych zezwolen jest limit chyba litr na glowe albo dwa ale nie moge tego nigdzie znalesc.
                      Pozdr
                      do zobaczenia na miejscu

Komentarz

No to super W takim razie do zobaczenia na miejscu. Myślę że się odnajdziemy...

Komentarz

AAA
                          Co do alkoholu to można na głowę wziąść 2 l wódki i 2 litry alkoholu poniżej 21%
                          Pzdr

Komentarz

byłam w Dubaju 2 tygodnie w hotelu Delmon w terminie 9.08 - 23.08. Jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem

Komentarz

jak udalo sie Pani przezyc te upały i ta okropna wilgotnosc?!
                              no i jeśli sie Pani chce, to prosze napisac ogolne wrazenia o samym Dubaju..., a i czy to prawda, ze na lotnisku skanuja wszystkim siatkowke oka?
                              pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

Komentarz

Trwa
                              X