Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

dot.Dubaju

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• dot.Dubaju

Z jakiego biura miala Pani wykupione wczasy w Dubaju.bardzo duzo negatywnych wypowiedzi bylo na biuro Sun&Fun i tak naprawde to juz nie wiem z jakiego biura mam wykupic wczasy a chce tam poleciec pod koniec wrzesnia.
    Pozdrawiam
    beki

A może Selectours? Sprawdzaja się we wszystkim, a Sun&Fun nie bardzo??

Komentarz

Ja bylam w Dubaju z Sun&Fun. Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego biura.

Komentarz

Dubaj robi wrazenie piorunujace, architektura w szczegolnosci. Plaza takze ladna. Ja byulem akurat z Selectours i smialo polecam. Jedzcie spokojnie a nie pozalujecie. A jakby ktos potrzebowal szczegolow sluze rada.

Komentarz

Dziekuję wszystkim za podpowiedzi ,napweno skorzystam z biura Selectours jakos wydaje mie sie bic bardziej wiarygodne od Sun&Fun.
          Pozdrawiam

Komentarz

Muszę się nie zgodzic z opinią o biurze podróży Sun&Fun. Wróciłam z Dubaju w zeszłym tygodniu, z wyjazdu organizowanego przez S&F i nie mam do firmy żadnych zastrzeżeń. Organizowane wycieczki po Dubaju - super, przemiłe rezydentki dostępne o każdej porze, Polecam

Komentarz

Ja byłam z Selectoursa i było super. Nie ma sie do czego przyczepić a nawet dostaliśmy wszyscy co byli na 2 tyg wycieczkę gratis od biura. Rezydentki współpracowały z Sun Funowymi i zawsze któraś była dostępna na miejscu.Emiraty z Selectoursem-Rewelacja!!! dużo zależy tez od dobrego wyboru hotelu :-)

Komentarz

Trwa
              X