Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Jaki hotel w Dubaju

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Jaki hotel w Dubaju

Wybieram się z mężem do Dubaju w maju ,proszę o pomoc w wyborze hotelu ,chciałabym być w dobrym hotelu ale nie do przesady drogim ,myślałam o Atlantis ale ma nie zaciekawe opinie na holidaycheck.Z góry
    dziękuję.

Kurcze, nie bardzo orientuję się, jakie tam są hotele...ze sprawdzonych i dobrych marek mogę polecić Ci przejrzenie ofert takich hoteli jak Grand Palladium, Bahia Principe, Paradisus, Melia, Rixos, Occidental, Magic Life...nie jestem pewna, jak z ich dostępnością w Dubaju, ale zawsze możesz zapytać na bonvoyage.pl. Moi rodzice bywali w tych hotelach na Sri Lance, Jamaice, Bali, Malediwach...jakość tych hoteli jest wyśmienita i o ile się orientuję to ich cena w stosunku do standardu też przyzwoita - jeśli jeszcze niczego nie wybrałaś to warto się nimi zainteresować.

Komentarz

zdecydowanie ONE&ONLY ROYAL MIRAGE 5+ gwiadek. Byłam i polecam.
      Jade tam znowu za 2 miesiące i tylko ten hotel wchodzi w gre!!!

Komentarz

Atlantis właśnie należy do tych droższych,ale jest super! A tak poza tym to wiekszośc hoteli w Dubaju jest bardzo dobra, gorsze znajdują sie w dzielnicy Daira. Ja spałam w Media Rotana Barcha (hotel w miescie) i troche brakowało mi plaży. Od innych słyszałam,że hotel Hilton Jumeirah jest bardzo dobry i ma swietną lokalizację,a i tak największe wrażenie zrobił na mnie Jumeirah beach hotel w kształcie fali.
        Pozdrawiam

Komentarz

Kazdy praktycznie hotel od 3*w zwyz jest godny polecenia.Standart hotelu 3* w Emiratach,to tak jak w Europie,a co najmniej u nas to 5*.Hotele w Dubaju z 5* sa o standarcie,ktory dla nas jest trudny do wyobrazenia,ociekaja totalnym luksusem.
          Mieszkalem w Sharjah w hotelu 3* i mialem to wszystko,co powinno byc w tym klimacie.
          W Dubaju warte zwiedzania sa hotele od 5* w zwyz,poniewaz kazdy ma inny charakter i jest niepowtarzalny.
          Tylko ten klimat w maju i temperatura!!!

Komentarz

Polecam westin dubai

Komentarz

address hotel w Dubaju. rewelacja )))))))

Komentarz

Trwa
              X