Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Dubaj w kwietniu!

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Dubaj w kwietniu!

Czy ktos byl w Dubaju nasza wiosna? Najbardziej interesuje mnie pogoda Prosze o jakies info. Pozdrawiam wszystkich.

wydaje mi sie ze wiosna bedzie ok - juz dosc cieplo. ja bylem 3 lata temu w sierpniu i bylo 45-48`C wiec masakra.............8-)

Komentarz

Patrzylam w necie i powinno byc ok 30 stopni-wystarczajaco. W jakim hotelu byles? Pozdr.

Komentarz

bylem w coral beach w Sharjah i codziennie dojezdzalem do Dubaju ale po 3 dnaich mialem dosyc. tam jest dosc nudno. na poczatku robi wrazenie ale potem masz dosyc. poza tym nie ma tam niczego do zwiedzania.

Komentarz

Ja byłem w kwietniu w hotelu Mövenpick Jumeirah Beach . Hotel ma 5 * i jest świetnie położony.
          Hotel jest nowy, otwarty w tym roku. Pogoda bardzo dobra. Ciepło. Jedyne czego mi brakowało to piwka do obiadu. Da sie jednak przeżyć.

Wyjazd i wize załatwiałme prze biuro w ciągu 3 dni. Bez problemu.

Leszek

Komentarz

W czerwcu 42-44 stopnie.Hotel w Sharjah Lou-Lou Beach Resort w porzadku.

Komentarz

http://forum.wakacje.pl/read.php?4,1259334
              poczytaj sobie zanim dwa razy przepłacisz

Komentarz

O Leszek ja właśnie czaję się na ten hotelik. Tylko jeszcze termin urlopu się waha.
                A powiedz mi jak z wizą, bo ja tu pytałam w jednym biurze i jakaś nieogarnięta babka kazała mi samej załatwić w ambasadzie. Możesz mi podac namiar gdzie kupowałeś i za ile tą wizę?

Komentarz

Bylam w Emiratach w marcu tego roku, przez 2 tygodnie pogodna byla taka sama, bez skokow temperatury. Z rana byly 20 - 22`C po godz 12.00 dochodzilo do 26`C. Lekki wiaterek, wieczory cieple. Ani razu nie zalozylam swetra z dlugim rekawem.
                  Po raz kolejny wrocilam z Emiratow 2 tygodnie temu. Spedzilam tam miesiac, na poczatku pazdziernika bylo 45 stopni, pod koniec mojego pobytu bylo "czym oddychac" jakies 36 stopni. Teraz temperatura minimalnie spada.
                  Dzis bylo 30`C, z rana okolo 24`C. Chlodniej nie bedzie
                  Co do wizy to jesli leci Pani na wakacje z biurem podrozy to ich obowiazkiem jest zalatwic wize. Jesli organizuje Pani sobie wyjazd (tak jak ja) to o wize nalezy ubiegac sie samemu. Nie w ambasadzie !
                  Jesli ma Pani jakies pytania, prosze smialo pisac.
                  Pozdrawiam
                  alkap

Komentarz

Wyjazd kupiłem u posrednika w Polsce w biurze koko travel.
                    Tak jak pisze stokrotka oni wszytsko załatwili w ciągu 3 dni.
                    Jeśli dobrze pamietam płaciłem ok 100 euro.

Komentarz

Sporo o Dubaju znajdziesz ponizej

http://podroze-forum.pl/viewforum.php?f=330

Komentarz

Trwa
                      X