Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Burj w Dubaju!

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Burj w Dubaju!

Slyszalam, ze na wysokosci 818m tego budynku mozna zjesc jakis posilek, np kolacje. Ciekawa jestem ile kosztuje taka atrakcja?... Skorzystal ktos z tego? Napewno warto.
    Pozdrowionka.

Biorąc pod uwagę, że budynek mieć ok 320 metrów, to kolacja na 818 metrach być fascynująca.

Komentarz

321 dokładnie

Komentarz

Tak wlasnie wyczytalam gdzies w necie, ze na 818m, mam nadziej ze sie nie myle...No nawet teraz sprawdzilam i jest ok 820m.

Komentarz

Nie wiem skąd liczba 320m, ale jak ja byłem to było 828m a knajpa była nieczynna więc nie pomogę ale widok świetny , a jaka jazda windą.

Komentarz

... bo to dwa różne budynki ... ;-))))))))))))
            .. Burj al Arab ma 321 ... a ten drugi Burj al Chalif ma 828 , w trakcie budowy miał robocza nazwę Burj al Arab .. ;-)

Komentarz

.. oczywiscie robocza nazwe Burj al Dubaj ... ;-))) ... sorry ... ;-))))

Komentarz

To widze ze duzo sie wyjasnilo

Komentarz

W Burj al Arab w restauracji na ostatnim piętrze kolacja dla 2 osób, bez ekstrawaganckich wypasów z lampką wina to około 800zł mniej w portfelu. Wszystko zależy od tego co zamówisz ale tanio nie jest.
                  W Burj al Dubaj nie byłem, nie jadłem, więc nie pomogę ale myślę że może być podobnie lub nawet drożej.

Komentarz

To niezle: Ikon,a skad masz takie informacje?

Komentarz

... organoleptycznie ... ;-)))))

Komentarz

Tańcowały dwa Michały, jeden duży drugi mały, jak ten duży zaczął krążyć to ten mały nie móc zdążyć .....
                        Być dwa Burj Araby, jeden 321 drugi 828 m ale z iglicą. Problem polegać na tym, ze jeden sie nazywać Arab , a drugi Kalif. Knajpa w Kalifie być o 100 m niżej i nie jeździć tam jedna winda. Więc ja oczekiwać na udowodnienie bytności.

Komentarz

Burj Al Arab,to hotel w ksztalcie zagla,gdzie mozna zjesc sniadanie lub kolacje za okolo 150$.
                          A Burj Al Khalif,to nowo otwarty najwyzszy wiezowiec na swiecie 820m.A ile tu kosztuje przyjemnosc jedzenia,tego nie wiem.

Komentarz

Jak ktoś mnie wysłąć w delegacja to ja móc pojechać sprawdzić, choć ja windów nie lubieć a włazić tak wysoko po schodach to ja w pół drogi zapomnieć o każdej kolacji.

Komentarz

To sprobuj wirtualnie,nogi nie beda bolaly.I pamiec bedzie lepsza.

Komentarz

Trwa
                              X