Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Dubaj w ciąży?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Dubaj w ciąży?

Witam,
    Bardzo chciałabym poleccieć do Dubaju na przełomie listopada i grudnia. Będę w tedy w końcówce 5 miesiąca ciąży. Wydaje mi się, że to najlepszy kierunek na ciepłe wakacje w ciąży( nie będzie tak strasznie gorąco, opieka medyczna na wysokim poziomie). Chciałabym jednak poznać opinię kogoś, kto wie jak tam jest w tym czasie i czy to faktycznie taki dobry kierunek. Będę wdzięczna za opinie.

no ja lece teraz w 6tyg ciazy na dominikane ale pytalam sie lekarza niema zadnych zastrzezen wszystko dobrze i moge leciec . najlepiej zapytaj swojego

Komentarz

Lecę do Dubaju za 5 dni. Chętnie po powrocie opowiem Ci jak tam jest. Tylko napisz na co konkretnie zwrócić uwagę, na jaich informacjach Ci zalezy??

Komentarz

Przede wszystkim jestem ciekawa jaka tam jest pogoda realnie, bo prognozy i ogólne temperatury można znaleźć w necie, ale nie zawsze oddają one realia. Chciałabym po prostu odpocząć w ciepłym kraju, ale nie w jakichś straszliwych upałach. Jestem ciekawa, jaką będziesz mieć opinię o tym miejscu po powrocie. A na co konkretnie zwrócić uwagę...szczerze mówiąc pojęcia nie mam Będę wdzięczna za opinię.

Komentarz

Wrocilam z Emiratow 2 tygodnie temu. Spedzilam tam miesiac, na poczatku pazdziernika bylo 45 stopni, pod koniec mojego pobytu bylo "czym oddychac" jakies 36 stopni. Teraz temperatura minimalnie spada, dzis bylo 30`C, z rana okolo 24`C. Chlodniej nie bedzie
          Zdecydowanie polecam. Nie ma sie czego obawiac. Polecam szanowac ich religie i kulture to i oni beda szanowac Pania.
          Najwazniejsze - ubezpieczenie !!! Bez niego nie wpuszczą do Emiratow. Jesli bez ubezpieczenia bedzie Pani zmuszona skorzystac z lekarza to bedzie to bardzoooooo duzo Pania kosztowac.
          Leci Pani z biurem turystycznym czy sama organizuje sobie Pani wyjazd ? Pytam bo chodzi o wize.
          Potrzebujemy wize do Emiratow.
          Na lotnisku przechodzi sie "scan" oczu. Trwa pare sekund.
          Jesli ma Pani jakies pytania, prosze smialo pisac.
          Pozdrawiam
          st

Komentarz

Bardzo dziękuję za relację pogodową i za rady
            Bardzo dobrze czuję się w upały, więc klimat powinien mi odpowiadać. Czytałam gdzieś, że pod koniec listopada temperatura spada do ok.26`C.
            Lecimy za pośrednictwem biura podróży, więc to pewnie oni zatroszczą się o wizę. Oferta biura zawiera również ubezpieczenie tzw. pełne, ale myślę, że w mojej sytuacji powinnam się również gdzieś dodatkowo ubezpieczyć. Jeśli w kwestii wyboru ubezpieczenia mogłaby Pani coś mi doradzić, to będę bardzo wdzięczna.

Komentarz

Jeszcze jedno pytanie mi się nasuwa. Napisała Pani o szanowaniu religii i kultury. Zawsze staram się szanować obyczaje w danym kraju. Jak to wygląda w Dubaju? Wydawało mi się, ze w tym mieście jest potężna mieszanka kultur i religii, że w zasadzie nie różni się od miast europejskich. Cy jednak należy zwracać szczególną uwagę na ubiór? Dodam, że nie zamierzam się jakoś specjalnie negliżować, w ciąży nie powinnam się opalać, ale nie wiem czy np. bluzka odsłaniająca ramiona będzie ok? Na co jeszcze zwrócić uwagę jeśli chodzi o poszanowanie kultury?

Komentarz

Antracyt dano mi wskazówke, aby uważać ze zdjeciami. Zwłaszcza nie robić ich kobietom tamtejszym, bo można mieć kłopoty. Nie wiem ile w tym prawdy, ale ja się wstrzymam z taką ingerencją.

Komentarz

Trwa
                X