Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Kto wyjezdza 8.09?? do DUBAJU ;)

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Kto wyjezdza 8.09?? do DUBAJU ;)

Kto wyjezdza 8.09?? do DUBAJU

My jedziemy...34 i 36 lat z Katowic.

Komentarz

do jakiego hotelu?

Komentarz

My z Warszawy

Komentarz

Towers Rotana

Komentarz

Jeśli potrzebujecie dodatkowych informacji odnośnie Dubaju lub szukacie przewodnika to zapraszam poniżej

[url=http://podroze-forum.pl/viewforum.php?f=330l]Dubaj forum[/url]

Komentarz

DZieki...Każda porada nie jest zła...

Komentarz

podtrzymuje temat...

Komentarz

My planujemy również Dubaj tego dnia wylot z Warszawy. Jedyne obawy jakie mam to czy Sun and Fun nie będzie próbował nas zrobić w przysłowiowego balona. Trochę poczytałem o tym BP przelot do Dubaju przez Moskwę czy zmiana hotelu na inny to dla nich normalka.

Komentarz

Nie polecam Sun&Fun, poznałam ludzi w hotelu którzy mieli spore problemy z tym biurem, bo nie zostały przelane środki do hotelu i przy kolacji dostawli rachunek za wyżywnienie. Rezydentka zostala zwolniona przez biuro i nic nie można się było dowiedzieć. Wszytsko się później wyjaśniło, ale przez kilka dni ludzie byli w mega strachu. Ja leciałam z Exim Tours i zero problemów.

Komentarz

Nie polecam Sun&Fun, poznałam ludzi w hotelu którzy mieli spore problemy z tym biurem, bo nie zostały przelane środki do hotelu i przy kolacji dostawli rachunek za wyżywnienie. Rezydentka zostala zwolniona przez biuro i nic nie można się było dowiedzieć. Wszytsko się później wyjaśniło, ale przez kilka dni ludzie byli w mega strachu. Ja leciałam z Exim Tours i zero problemów. No, ale to był 2009 r. więc może coś się poprawiło w Sun &Fun:-)

Komentarz

no coś nie bardzo rozumiem z koleżanki wypowiedzi przecież exim tours nie organizuje sam wycieczek do dubaju a jedynie korzysta z usług sun and fun. Na swojej stronie również piszą ze głównym organizatorem jest Sun and Fun. Wróciłem 16 09 z Dubaju wycieczka organizowana przez Sun and Fun i jestem mile zaskoczony w zasadzie żadnych wpadek. Hotel oraz przelot zgodny z ofertą. Linie Enter nie takie straszne jak je malują. Delikatne opóźnienia przy wylocie 30min i przylocie 15min moim zdaniem są do zaakceptowania.

Komentarz

Trwa
                        X