Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Hong Kong+FILIPINY z puntu widzenia Eweliny-)

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Hong Kong+FILIPINY z puntu widzenia Eweliny-)

X(Ewelina doszły mnie słuchy: że wróciłaś z raju Wyśpij się kochana , odpocznij po podróży i czekamy na relacje i rady praktyczne, mam ten kierunek na liście..-)więc wszelkie rady praktyczne i wspomnienia i zdjęcia mile widziane

No proszę Bepi juz nawet watek załozyła ><
    no to ja tez zajmuje miejsce i czekam
    na relację .

Komentarz

Bepi(tu)(tu)(tu)
      Ewelka ...........zdjęcie:: mówi samo za siebie(:P)(:P)

Komentarz

Kochani, dzięki za wątek i powitanko!!! :-)))
        Jestem w pracy ale oczy mi się zamykają...jestem cały czas myślami na rajskiej wyspie..Podróż wspaniała!!!!I powiem, że nawet mi się bardziej to połączenie podobało: Hong Kong + Boracay niż Sri Lanka z Male..., zostawiłam serce na Filipinach......i wyć mi sie chce..
        Chociaż te loty..Berlin - Helsinki - Hong Kong - Manila - Caticlan ( a do tego jeszcze taxi+łódka+taxi) - można sie umeczyć...ale warto było.....
        Myślę,że wieczorkiem dam radę zrobić porządek ze zdjęciami to coś pokażę....

Komentarz

To już są dwa serca na Filipinach(tu) Super ciesze się ze ci sie podobało

Komentarz

ja tez dopisałam do listy jeszcze przed relacja bo jak Ewelina mowi ze to miejsce dla nas to znaczy się tak jest hehe

Komentarz

E w e l i n (tu)a Napisał(a):
              ..Podróż
              > wspaniała!!!!I powiem, że nawet mi się bardziej
              > to połączenie podobało: Hong Kong + Boracay
              > niż Sri Lanka z Male..., zostawiłam serce na
              > Filipinach......i wyć mi sie chce..

X(X(X(:::no po takim tekście to ja to juz wogóle rączki zacieram aby jako.. tako.. wytrzymać do wieczora ...(tu)(tu)na fotorelacje, aż się żyć chce ! jak pomyślę o tych filipińskich lazurkach

Komentarz

(:P)

Komentarz

X(X(X(X(X(X(

Komentarz

Daga co Ty tam wkleiłaś ? nie działa mi link, do adresu poczty na gazecie mnie kieruje

Komentarz

Daga wklej jeszcze raz, bo cosik nie tak jest (:P)

Komentarz

Zdjęcia będą na dniach :-)

Komentarz

czy ja mogę prosić o linka

Komentarz

X(X(X(i ja też sie do grona przyłączam oczekując relacjiX(X(X(

Komentarz

Właściwie nie wiem od czego zacząć....;-) jeszcze nie ochłonęłam.

Zdecydowaliśmy się na to połaczenie z uwagi na promocyjne loty Finn Air, pojawiła się opcja lotu z Berlina via Helsinki do Hong Kongu. A ponieważ miasto wydawało się wspaniałe a do tego stamtąd już można w inne rejony Azji lecieć postanowiliśmy zakupić bilety (konsultując opcję ze znajomymi i "nieznajomymi" :-)))).
                              Opinie o przewoźniku były różne ale co tam..w końcu to tylko przeloty. Cena z Berlina do HK to ok 550Eur/os.Faktem jest, że obsługa na pokładzie taka sobie.....jedzenie słabe..ale przecież muszą na czymś oszczędzać :-)))) Najgorsze było to, że nie chodzili w nocy z napojami, bo ciężko siedząc w środku skakać ponad śpiącego współpasażera jeśli samolot pełen...a rzeczywiście był full.
                              Po przemyśleniach wybralismy Boracay z uwagi na to, że chcieliśmy po intensywnym zwiedzaniu odpocząć na rajskiej wyspie. Zakupilismy więc kolejne bilety Cebu Pacific z Hong Kongu na Caticlan via Manila w cenie ok 1300zł/os. w 2 strony. Jeśli chodzi o same linie to rzeczywiście swoje logo mają trafione :-)
                              http://www.cebupacificair.com/
                              Na pokładzie jest wesoło....wprawdzie nie mają cateringu (trzeba płacić ale ceny naprawdę niskie) ale mają pomysł na to by nie skupiać się na dość "bujanym" locie. Na każdej trasie ogłaszają konkursy i można wygrać ich gadżety...(podczas lotu do Manilii cała nasza banda wygrała!). Dziewczyny przemiłe i śliczne. Samoloty małe (ATR) i co nas zaskoczyło to limit bagażu - albowiem 10kg na osobę maksymalne. Więc wyzwaniem było spakować się ze wszystkim (wraz z pamiątkami z HK) w tych kilogramach....dodatkowo ważą Turystów :-)) (o zgrozo!) Spowodowane jest tym podobno (jak nam tłumaczyli), że na Caticlanie jest wyjątkowo krótki pas startowy, co odczuliśmy i to bardzo....po prostu był "łup" i wielkie zdziwienie jak szybko usiadliśmy na ziemi....

Komentarz

Trwa
                              X