Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Boracay - hotel/pensjonat godny polecenia ?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Boracay - hotel/pensjonat godny polecenia ?

Mam pytanie do tych którzy byli na Boracay, czy znacie jakiś hotel/pensjonat godny polecenia za niewygórowane pieniądze -)(:P)(:P)(:P)
    Wymagania:
    -lokalizacja czyli tylko plaża White Beach ( obojętnie który station.. , choć mile widziany nr 1
    - lodówka w pokoju-D
    -bezpośrednio przy plaży z leżakimi za free mile widziane kilka palemek kokosowych na plaży,
    - śniadania w formie bufetu (bez wydzielania porcji na talerzu-)

Bepi, Ty już naprawdę zabrałaś się za szukanie - gites!X( bardzo się cieszę, bo jak sobie pomyślę o Twojej relacji to chyba znów tam wrócę :-)))))))) Pamiętam ile ja się naszukalam noclegów tam....ale i tak inną plażę wybraliśmy czego nie żałujemy..było bossko.
    Ale jak szukałam to i cenowo i opiniowo ten był całkiem niezły:
    http://boracaytropics.com/
    Tu masz niezłą ściągę: http://www.myboracayguide.com/beaches-resorts-rooms-accommodations-boracay-hotels.html

Komentarz

dzięki Ewelina, kojarzę tego Tropic-a , wykluczyłam go bo chyba nie jest położony przy plaży,???
      Ostatnio wpadł mi w oko Royal Park Resort na station 1 , czy ktoś z Was widział go w "realu"

Komentarz

Bepi niestety nie pamiętam tego hotelu, bo takich malutkich hotelików jest tam naprawdę bardzo dużo. Jak chcesz to moge podesłać ci listę hotelików które przeglądam.

Komentarz

Mara , no właśnie pewnie ciężko skojarzyć te poszczególne hotele , bo są takie maluteńkie:Pnawet ich nie widać za dobrze na google mapach, żeby je rozróżnić ,wyspa o wielkości 7 km a hoteli ok 250 sztuk

Komentarz

Dokładnie hotelików jest tam ogrom, naprawdę trudno je spamiętać Co więcej niektóre hotele podają, ze sa przy plaży, a defacto restauracja jest na plaży, a cześć hotelowa bywa, ze znajduje się przy głównej drodze. Niektóre hotele bywa, ze maja dwie strefy, tj pokoje wypasione lezą w części beach, a standardowe lezą przy ulicy, tak ze warto uważnie wczytać sie w zawiłości. Pamiętam, ze sama miałam niezłego kręćka od tych wszystkich detali i pułapek. Podeślę ci kilka linków których używałam do odszyfrowywania położenia hoteli. - fajne jest to ze są to materiały video, wiec dają lepszy pogląd. ( tylko murze je odgrzebać, wiec proszę o cierpliwość )

Komentarz

dzięki Mara(tu)(tu)(tu)dokładnie , tak jak piszesz ciężko się połapać w tych hotelikach i często mają jakieś pułapki..:P:P:P
              Mnie się też ten podoba , tam tam zielono i dziko..

Ewelina czy jak Ty byłaś w marcu to też już były te falochrony na plażach? widzę że na każdym filmiku nakręconym od czerwca do listopada zakladają to bambusowe paskudztwo.na plażach .ciekawe czy w marcu też to jest ???

Komentarz

Bepi bardzo fajnie wygląda, lokalizacja to chyba station 3 :S ale nie jestem pewna, wyniuchałaś moze jak się zwie ? A ten dziki ogród i te tradycyjne budownictwo jest takie klimatyczne -D Też myślałam o takich domkach tarzana na Palawan. X( czy Coron. Wiem, ze ze standardem bywa w nich rożnie, ale i tak kusi mnie taki ekologiczny raj. ><

Komentarz

bepi z gory przepraszam za off topic. Ale nie wiem gdzie to wrzucic zebys nie przeoczyla
                  Czy masz obcykane Barbados? Jaki rejon najlepiej?
                  Dzieki

Komentarz

Holi, przymierzałam się do Barbadosa bo widziałam dobre cenki w condorkuniestety ceny na miejscu hoteli w all ..(mnie powaliły ..., i odpuściłam ten kierunek , bo wiesz jak mój chłop się zapatruje na opcję śniadania na karaibach ...:X:X:Xnawet nie chce słyszeć o czymś takim :X pamiętam że jak się zaczęłam wgryzać w temat to podobały mi się hotele sieci Almond
                    ale stać mnie było tylko na Butterfly Beach , Coconut Court i Dover Beach po spenetrowaniu cen i hoteli i odpuściłam kierunek ale tak czy siak.. dalej mi Bottom Bay BEach w głowie siedzi i od czasu do czasu na pulpicie w pracy(zerkam sobie...na tą uroczą zatoczkę i marzę że może kiedyś..kto wie..

Komentarz

Znalazlam wlasnie lot z Thomsona i to na sylwestra za 398 funtow:::
                      No ale na hotele to lepiej nie patrzec><

Komentarz

Bepi a bilet już kupiłaś, jakimi liniami lecisz i jaka cenka? Znalazłam za ok. 3500 zł czy w tej cenie masz? Ciekawa jestem Twoich wrażeń czy planujesz wyjazdy poza wyspę?

Komentarz

Monika biletu jeszcze nie kupiłam , niestety nie mam możliwości przewidzieć w pracy co bedę robić za 3-4 miesiące niestety, więc nie potrafię na tą chwilę przewidzieć wolnego terminu , planuję kupić bilet w styczniu na wylot luty/marzec mam nadzieję że uda mi się zmieścić w cenie 600 euro z W-wy lub Berlina do Manili i potem kolejna stówka ..za przelot z Manili na Boracay
                          Dlatego sprawą hoteli nie chce sobie zawracać już potem głowytylko jak się pojawi bilet to od razu rezerwować wszystko przeloty ( a planuję 2-3 hotele podczas pobytu co by sobie wakacje urozmaicić)

Komentarz

Bepi witam -D
                            Znalazłam przytulny hotelik,zobaczyłam obrazki i........WOW!!!: nie znam cenki,a może nóż widelec><

Hotel Shangri-La's Boracay Resort & Spa 5*

Co o tym myślisz?X(

Komentarz

Lenuś-D to jest chyba jeden z najdroższych resortów na wyspie

Komentarz

Trwa
                              X