Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Filipiny - Bohol

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Filipiny - Bohol

Był ktoś z Was na wyspie Bohol ?
    szukam informacji na temat organizatorów wycieczek na miejscu i cen w takie miejsca jak :
    Czekoladowe Wzgórza
    Island hopping ? czyli rejs łodzią po okolicznych wyspach (Virgin Island ,Balicasag)
    Rzeka Loboc
    wizyta u przesłodkich tarsierów
    oraz jakie są koszty dojazdu z lotniska na wyspa Panglao ( Alona Beach)

Kuszące są te czekoladowe cycki, ja na ich punkcie oszalałam, a Rudy - popatrzał eee tam, Cycki jak Cycki. Gdzies czytałam relacje na ten temat, ale musz ja odgrzebać, to ci podeślę.

Komentarz

Marakusi ten Bohol kusi ciągle szperam w necie i przyswajam wiedzę odnośnie tej wyspy , El Nido narazie odpada bo transport tam jak narazie to niezły poczekam na lepsze czasy ..az tam mnie samolot zawiezie Bohol kusi zwlaszcza bezproblemowym i tanim transportem na tą wyspę przelocik z Manili w 2 strony można upolować za 200 zł:P><
      Czekoladowe cycki ..a raczej zielone bo w sezonie są zielone mają opinie w necie na przeróżnych blogach (a przeczytałam chyba kilkadziesiąt już, opinie bardzo sprzeczne) w połączeniu z innymi atrakcjami wyspy już jest calkiem(tu)
      Najlepiej jakby na jednej wyspie bylo wszystko co mi się marzy czyli Boracay+ El Nido, Coron + Bohol+ Banaue, Batad co by nie trzeba było za daleko się przemieszczać, wtedy to byłby raj na ziemi , jakby te wszystkie miejsca były tylko na 1 wysepce(((

Komentarz

Bepi...jak jesteś w temacie...napisz słówko o transporcie na Palawan
        bo rozumiem,że mozna tam z Manili bezpośrednio sie dostać,czy trza z jakimis przesiadkami ??
        i może sie orientujesz pi -razy drzwi jakie są to koszta ???

Komentarz

Mara zobacz sobie ten album z Bohol i wysp okolicznych
          https://plus.google.com/photos/105970168160000613924/albums/5626602231591883281?banner=pwa&gpsrc=pwrd1#photos/105970168160000613924/albums/5626602231591883281?banner=pwa&gpsrc=pwrd1

https://plus.google.com/photos/104019169798014353820/albums/5662118065036849537?banner=pwa&gpsrc=pwrd1#photos/104019169798014353820/albums/5662118065036849537?banner=pwa&gpsrc=pwrd1

Komentarz

To prawda Bohol oferuje pewien kompromis pomiędzy zwiedzaniem, wypoczynkiem i łatwością dotarcia. Zresztą wg. mnie wszystkie miejsca na Filipinach sa bajecznie piękne :-)

Komentarz

noX(bepi działaX(X(

Komentarz

Bepi dokładnie, Filipiny to prawdziwa skarbnica perełek :-) W zasadzie życia braknie, by wszystkie zobaczyć :-) a jak juz wpadniesz w filipińskie klimaty, to bujasz sie i bujasz, od cudu do cudu i nie masz dość.

Komentarz

X( YUPI!!!! już się coś konkretyzuje... juz są pytania... juz się rodzi plan X( Towarzystwo Wzajemnej Adoracji w postaci mej skromnej osoby już zaciera raczki na relacjeB)--D(tu)

Komentarz

Dziewczynyjuż mam hotel na Bohol na oku(zobaczcie jakie cudo...

Komentarz

jakby to powiedziała MOMI- cycki opadają na takie widoki!!!!!!!!!!!!!:::

Komentarz

Bepi pięknie ><

Komentarz

Nie no smaka narobiłyście.....ałc!!!!!!X(

Komentarz

kasik364 Napisał(a):
                            -------------------------------------------------------
                            > jakby to powiedziała MOMI- cycki opadają na
                            > takie widoki!!!!!!!!!!!!!:::

(((

no teraz już mam koncepcję:P:P:Pcały miesiąc się miotałam pomiędzy blogami i tymi filipińskimi wyspami
                            Bedę knuć ok 4-5 na Bohol + 9 dni na Boracay

Komentarz

łe tam, tylko palmy i lazury(

już tam Cię widzę z drinem w łapce-D-D-D

to z boracay rezygnujesz czy łączysz?

edit.
                              pisałyśmy razem, już wiem, że łączyszX(X(

Komentarz

Trwa
                              X