Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Filipiny - Bohol

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Ja to z czasem nie mam problemu, u nas to finanse o wszystkim decydują, Ja nie do końca zorientowana w Filipinach bo to kierunek na przyszłość, ale El Nido to jakaś część Palawanu tak? a Coron? Sorki za głupie pytania

Komentarz

w Batad co jest ciekawego? bo jak wpisuję w google to tylko pola ryżowe mi wyskakują w Banaue zresztą też:S

Komentarz

Anusia Z Baguio ( port lotniczy ) do Banaue - Tarasy Ryżowe jedzie sie całą noc . Tarasy ryżowe to Banaue Viewpoint. W Batad są mniej znane tarasy ryzowe, obok są też ciepłe zródła. Odległośc od Banaue to 1 godzina, potem z buta, bo tam nie ma drogi - czyli tez godzina.

Komentarz

Dzięki Mara>< Jeszcze trochę Was pomęczę głupimi pytaniami i już będę kumać te wszystkie nazwy, wyspy i plaże><

Komentarz

Anusia tutaj masz mape

Komentarz

Tomku na tą chwilę Aeroflot ma bilety do Hongkongu za 2200 zł w obie strony , czas przelotu z W-wy ponad 13 godzin z międzylądowaniem w Moskwie

tak sobie robię ****izę kosztową na tą chwilę w mojej kombinacji wysp.
              Aeroflot do Hongkongu za 2200 zł ( w 2 strony)
              Przelot HKG do Manili MNL w 2 strony około 400 zl
              Przelot z MNL na Bohol TAG widzę 70 zł
              prom z Bohol na Cebu płynie 2 godz za 500 peso i stamtąd lot z
              Cebu - Boracay 54 zł
              Boracay - MNL 448 zł

za wszystkie bilety wyszło by mnie 3172 zł

Komentarz

ojjj Bepi!! masz ode mnie dozgonny medal podróżnika(tu)(tu)(tu) jestem pod wrażeniem kobitko jak Ty to wszystko ogarniasz!!-D-D-D jestem pewna że ta podróż na Filipiny dojdzie do skutku!! TRZYMAM KCIUKI!!(tu)X(X(X(

Komentarz

bepi (tu) musi Ci się udać ><

Komentarz

:::kurna bepi...a uważasz,ze te 3172 zł to duzo:S:S:S:S:S:S...ja juz za taka kasę bym sie nakreciła......X(X(X(X(X(......maż szuka biletów na jamajke-tu kurna dopiero jakis kosmosX(X(X(X(X(chyba bedziemy zmuszeni poleciec z jakims biurem,bo jak zlicze ceny biletow,hotel i inne tam to juz gotowa jestem z toba na filipiny leciecX(X(X(X(X(X(X(X(

Komentarz

Kasiu , cena dla mnie jest dobra tych biletów takie ceny są pomiędzy styczniem a marcem jak sprawdzałam w wyszukiwarkach ,ale nie znam terminu urlopu w pracy, i nie mogę tego i tak bukować, bo jak w tym czasie będziemy mieli dużo pracy to nie dostaniemy urlopu i wszystko przepadnie, a nawet gdybyśmy dostali a byłoby duzo pracy to mój chłop na tym urlopie to by siedział pół dnia w laptopie i przy komórce 8-)więc to bez sensu,może w okolicy Świąt bedzie można w pracy przewidzieć jakis termin urlopu, my to mamy tak że nie mamy zastępstwa w pracy,nikt za nas roboty nie zrobi dlatego musimy wyczekać moment kiedy będzie najmniej kontraktów co będzie najmniej problemów podczas takiej nieobecności, narazie do końca stycznia jesteśmy zawaleni robotąjedynie moze mi się uda wyskoczyć w Tatry na sylwa na 3 dni

Komentarz

bepi, ale ten główny bilet zazwyczaj jest w tych okolicach cenowych więc luz

Komentarz

Dzioby(tu)
                          największy problem to z hotelami jest z tego co widzę8-)8-)8-)zwłaszcza z tym na Bohol co sobie upatrzyłam czyli Bohol Beach Club, Niemcy go nie mają , Agoda też bo co klikne to brak pokoi, Booking też niena cholidaychecku widzę że jest dostępny w jakimś Expedia czy jakos tak ..ciekawe co to za wyszukiwarka i jak sie tam płaci8-)

Komentarz

tak sobie robię ****izę kosztową na tą chwilę w mojej kombinacji wysp.
                            Aeroflot do Hongkongu za 2200 zł ( w 2 strony)
                            Przelot HKG do Manili MNL w 2 strony około 400 zl
                            Przelot z MNL na Bohol TAG widzę 70 zł
                            prom z Bohol na Cebu płynie 2 godz za 500 peso i stamtąd lot z
                            Cebu - Boracay 54 zł
                            Boracay - MNL 448 zł

Bepi,a logistycznie .....to na "jednym ciągu" chcesz zrobić W-wa- HKG + MNL +Bohol ??
                            czy planujesz jakiegoś stopida w HKG lub MNL ??

Komentarz

tak, w jednym ciągu, ale nie na jednym bilecie (niestety, żadne Manile i Hongkongi nie wchodzę w gre:Pna dluższy postój ,dlatego muszę miec bilet z Warszawy bo jak przylecę z wakcji to te 350 km dojadę do domu i potem padnę na pysk(((bo taka trasa i tyle przelotów i jeszcze wyloty Frankfurty czy Belgie to juz nie wchodzą w gre

Komentarz

to ja Ciebie podziwiam,toż to doopa przyrośnie Wam do fotela i pewne wyjdzie ,że 48 h będziecie w podróży::
                                ja na "jednym ciągu" zrobiłam ( na powrocie ) Bali-HKG-FRA i już miałam dosyć,gdzie z FRA do domku pociągiem jechaliśmy - to nam zajeło ok 36 h8-)(:P)

Komentarz

Trwa
                                X