Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Filipiny - Bohol

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

No Bepi, gratulacje za kierunek i jeden ciąg , mi to by chyba doopa odpadła (może to nie było by takie złe )X( Sprawdzalam ten hotel na expedii ale tam wiedzę tylko Bohol Sea Resort i to trzeba minimum 5 nocek. Twój hotel ma jeszcze FTI ale tylko do końca stycznia :S może jeszcze za wcześnie ? A na expedia to niestety z Polski tylko karta kredytowa.

Komentarz

ooo Zuzia nawet przybyła!!><><><

Komentarz

Dlatego ja bym wolala upolować promocję na bilet bezposrednio do Manili a nie do Hongkongu bo wtedy kompletny czas podróży to między 18-20 godzin + 1 godzinkę locik z Boracay do Manili, tylko na takie loty do MNL mniej jest promocji bo na dzień dzisiejszy 863,35 EUR a do Hongkong 554 e
        Hinflug: 11. März 2013

QR 981 Abflug: 15:35 Uhr Warschau Warszawa/F. Chopin (WAW)
        Ankunft: 22:55 Uhr Doha (DOH)
        Flugdauer: 5:20 Std. Flugzeugtyp: Airbus A320-100/200
        Klasse: Economy Verpflegung: Mahlzeiten
        Weiterflug: 12. März 2013

QR 646 Abflug: 02:10 Uhr Doha (DOH)
        Ankunft: 15:55 Uhr Manila Ninoy Aquino Intl. (MNL) , Terminal: 1
        Flugdauer: 8:45 Std. Flugzeugtyp: Boeing 777-300ER
        Rückflug: 25. März 2013

QR 645 Abflug: 00:01 Uhr Manila Ninoy Aquino Intl. (MNL) , Terminal: 1
        Ankunft: 04:55 Uhr Doha (DOH)
        Flugdauer: 9:54 Std. Flugzeugtyp: Airbus A330-300
        Stop in Doha, (DOH), Dauer: 4:25 Std.

QR 980 Abflug: 09:20 Uhr Doha (DOH)
        Ankunft: 13:20 Uhr Warschau Warszawa/F. Chopin (WAW)
        Flugdauer: 6:00 Std. Flugzeugtyp: Airbus A320-100/200
        Klasse: Economy

Komentarz

Czesc Kasiu -D
          Wlasciwie bylam caly czas ale tylko podczytywalam, bo mnie chyba jakas jesienna chandra dopadla i na pisanie sily juz nie mialam ( ale teraz juz lepiej X(

Komentarz

Bepi plan ze ślinka leci :::::: ale co tu kryć dupa boli Ja osobiście przycupnełabym na dzien w Manila bądź HK, no chyba ze upolujesz cudowny czas przelotu, z małym duppen klappen w SVO i HK i potem jeszcze wpasujesz sie idealnie w lot do Manila. a potem jeszcze Manila -Bohol uffff troche tego jest.

Ps. a gdzie widziałaś takie cenki Cebu - Boracay i Cebu Bohol na przeloty ?

Komentarz

no dokładnie Mara , ****izuję teraz te godziny widzę że najtaniej i najwięcej przelotów z MNL na wyspy jest z rana
              szukam tutaj;
              s k y s c a n n e r.pl

Komentarz

Bepi dokładnie, z tego powodu wzięłam pusty nocleg w Manila, a ta przeglądarka robi w konia jeżeli idzie o Filipiny, przerabiałam to w zeszłym roku. Jak weszłam do bookowania to juz tak tanio nie było. :X Sprawdź dalej, chyba ze coś sie zmieniło.:S

Komentarz

Mara która s k y s c a n n e r.pl ? tam są ceny ostateczne bez jakiś prowizji, bukowałam tam w ubiegłym tygodniu kilka przelotów do Rosji i cena jaka się pokazuje była ostateczną:Pnie doliczają żadnych dziwnych prowizji:P

Komentarz

Bepi oni nie doliczają zgadza się, ale mniej wiecej wygląda to tak: widzisz cenke 70 zł klikasz i wyświetla sie aktualna cena - dwa razy większa :X ( niekiedy cena sie zgadza, ale przy cenach okazyjnych rzadko :S ) Potem wchodzisz na stronę linii i w kolejnych opcjach bookowania dochodzą jeszcze dodatkowe koszty. Teraz to nie pamiętam ile procentowo to wychodziło :S Dlatego nie biorę poważnie tej wyszukiwarki i klikam dalej i dalej ><

Komentarz

dziewczeta ,skyscanner jest wyszukiwarką a nie pośrednikiem
                      on przekierowywuje na dokonanie transakcji dalej ,albo bezpośrednio do lini lotniczych albo do pośredników takich jak:tripsta,opodo,airtickets24 itp itp.

zazwyczaj cena się nie zgadza,bo większość rozliczeń odbywa się w euro ,a skyyscanner stosuje "lajtowy" przelicznik - nam tak "zrobiło" się przy bukowaniu biletów do Bkk - pokazali cenkę niby 2230 zł od osoby,po czym drobnym maczkiem było napisane ,że karta kredytowa zostanie obciążona w eur .....po kursie bankowym i w sumie bilet kosztował mnie na 1 os o 100 zł więcej

ale teraz "zaplusowali",bo mieli najtańsze bileciki na przelot Krabi -Bkk
                      co prawda pokazało cenkę w Bth ( bukowałąm na stronie Thai ) a i tak "przelicznik" na karcie
                      jest BTh- euro -zł

Komentarz

Daga , ja jak tam bukowałam to płaciłam za bilet przelewem w PLN i jak bukowałam w ubiegłym tygodniu aeroflota to mnie przekierowało do airtickets24, i cena była taka sama jak mi pokazywało na tej wyszukiwarce może przy płatności kartą sa inne ceny i przeliczniki

Komentarz

Daga dokładnie mam podobne odczucia z ta wyszukiwarka (td) Te 10o zł to jeszcze pryszcz, gorzej jak z 70 zł rośnie ci do 350 zł, a jak wchodzisz na pośrednika, bądź linie to cena końcowa to: 350 zł + 50 % -70 % za dodatkowe podatki, bagaż, za miejsce etc ) + wspomniany przez Ciebie przelicznik walutowy (td)

Bepi międzynarodowe loty to sie nawet plus minus zgadzają, ale większy burdel jest jeżeli idzie o loty wewnętrzne po Azji. Normanie czeski film. (td)

Komentarz

Bepi zobacz tutaj

http://flug.idealo.de/ergebnis/HsaJ/

loty manila-bohol sa tez po poludniu i wieczorem

Komentarz

faktycznie u Niemców ceny takiego przelotu zaczynają się od 40 euro, więc to nie możliwe aby u nas kosztowało 70 zł więc pewnie są jakieś dodatkowe opłaty ukryte: może to zależy od lini, tak jak Mara pisze, bo Aeroflot pokazuje ta sama cenę:Ppewnie ten Cebu lub Zest Air 8-)8-)8-)

Komentarz

Bepi, najtanszy masz za 13 euro a potem wiekszosc juz po ok.20.

Masz racje , 40 eurasow 8-) jakas slepa jestem i zle doczytalam :?

Komentarz

Trwa
                                X